صفحه اصلی > تمام اخبار > اخبار ايران 
اخبار > مجلس با متانت خود اثبات کرد که پیرو فرامین رهبر معظم انقلاب است


نسخه چاپي  ارسال به دوست

مجلس با متانت خود اثبات کرد که پیرو فرامین رهبر معظم انقلاب است
    نماينده مردم شاهرود و ميامي در مجلس شوراي اسلامي با بیان اینکه اجازه نمی دهیم منویات رهبر معظم انقلاب نادیده گرفته شود، افزود: اخلالگری در سخنرانی رئیس‌مجلس با جدیت پیگیری شود.

   

به گزارش پايگاه اطلاع رساني دكتر جلالي ، نماينده مردم شاهرود و ميامي در نشست علنی امروز (سه شنبه ۲۴ بهمن) مجلس شورای اسلامی در اخطاری با استناد به اصل ۶۷ قانون اساسی گفت: باید از مردم عزیز ایران اسلامی سپاسگزاری کنیم که در روز ۲۲ بهمن با حضور گرم و گسترده خود با آرمان های امام (ره) و رهبر معظم انقلاب تجدید بیعت کردند و دشمنان مرز و بوم ایران اسلامی را بار دیگر از این کشور ناامید کردند.

نماینده مردم شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی افزود: تردید نداریم که استراتژی حکیمانه رهبری در مقطع کنونی آرامش بخشی با جامعه است و اینکه ما در داخل جامعه به گونه ای حرکت نکنیم که خدای ناکرده در زمین دشمن بازی کنیم.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با تشکر از صحبت های سیدمحمدحسن ابوترابی فرد در نطق پیش از دستور خود تصریح کرد: مجلس نشان داد که هیچگاه کاری نمی کند تا دل دشمنان نظام را شاد کند و با متانت خود اثبات کرد که پیرو فرامین رهبر معظم انقلاب است.

وی ادامه داد: امروز ما به رهبر معظم می گوییم که فرزند شما در مجلس هستیم و نمی گذاریم که منویات شما نادیده گرفته شود.

این نماینده مردم در مجلس نهم با بیان این تقاضا که جریان روز ۲۲ بهمن شهر قم مورد بررسی جدی قرار بگیرد، تاکید کرد: کسانی قطارگونه در شهرها به راه افتادند و سخنرانی می کنند و در حالی که مجلس در رأس همه امور است، آنها یک دستگاه قانونگذاری را تهدید می کنند و عملا به مسیری می روند که ایفای وظیفه نظارتی برای نمایندگان مجلس دارای هزینه بالایی باشد و عملا کاری می کنند که نمایندگان مجلس جرات نکنند به وظایف نظارتی خود در فضایی آرام عمل کنند.

جلالی توضیح داد: جریانی در کشور به راه افتاده است که با عقبه فکری، تشکیلاتی و مالی خود و راه اندازی ده ها سایت کارهای مختلفی از جمله کوبیدن ارکان جمهوری اسلامی به ویژه مجلس شورای اسلامیرا در دستور کار خود قرار داده اند.

وی با تاکید بر این سخن مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه حرمت سران قوا حفظ شود، گفت: اینکه گروه محدودی نسبت به رئیس مجلس شورای اسلامی در یک سخنرانی جسارت کنند، قابل پیگیری است و از شما تقاضا می کنم تا به وزارتخانه های اطلاعات، کشور و دستگاه های امنیتی و کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی دستور دهید تا این موضوع را با جدیت پیگیری کنند.

رئیس مرکز پژوهش های مجلس تصریح کرد: از اینکه مجلس با متانت با این موضوع برخورد کرد سپاسگزارم چرا که از صبح امروز بسیاری از نمایندگان خواسته اند که در این مورد نظرات خود را بیان کنند، اما ما سکوت می کنیم و علی رغم اینکه دلمان پرخون است در زمین دشمن بازی نکرده و اجازه نمی دهیم دل رهبر معظم انقلاب بیش از این پرخون شود.

سید محمدحسن ابوترابی فرد نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به این اخطار تاکید کرد: کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس بررسی این موضوع را در دستور کار خود قرار داده و با دعوت از مسئولان ذی ربط این مشکل را پیگیری می کند تا دیگر شاهد تکرار این مسائل نسبت به مسئولان و مردم ایران اسلامی نباشیم.
سه شنبه ٢٤ بهمن ١٣٩١
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 


تمامي حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت دكتر كاظم جلالي می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع  بلامانع است.

شماره سامانه پیام کوتاه : 3000880099