صفحه اصلی > دست نوشته ها 
اخبار > سوالم از وزیر نیرو چه شد؟


نسخه چاپي  ارسال به دوست

سوالم از وزیر نیرو چه شد؟
    ...اما آن چه را که می توان ذکر کرد این که ظرفیت هر دو نیروگاه سمنان و شاهرود هر کدام دو واحد گازی و یک واحد بخار است که حدوداً ظرفیت نیروگاه چه در شاهرود و چه در سمنان پانصد مگاوات خواهد بود...

   

در تکمیل نوشته های قبلی و پس از آن که وزیر محترم نیرو از بنده تقاضا کردند به جای طرح سوال در کمیسیون، جلسه ای با حضور همه مسئولین مربوط در دفتر ایشان تشکیل شود و بنده نیز پذیرفتم، وزیر محترم چند روز بعد جلسه را تشکیل دادند. در آن جا مفصل صحبت کردیم. من سربسته خدمتتان عرض می کنم که برخی از مسائل را به دلیل آن که مورد سوء استفاده دوستانی در مرکز استان و بدخواهان قرار نگیرد نمی نویسم. اما آن چه را که می توان ذکر کرد این که ظرفیت هر دو نیروگاه سمنان و شاهرود هر کدام دو واحد گازی و یک واحد بخار است که حدوداً ظرفیت نیروگاه چه در شاهرود و چه در سمنان پانصد مگاوات خواهد بود.

در خصوص آن چه در مرکز استان پیشتر احداث شده برمی گردد به نقطه آغاز پروژه که ظرفیت آن نیروگاه بیشتر در نظر گرفته شده بود و لذا در آن زمان طراحی و به پیمانکار جهت احداث واگذار و قرارداد بسته شده بود که وسط راه اتفاقات دیگری افتاد.

نکته دیگر آن که در شاهرود هم بنا شد برخی از این زیرساخت ها اضافه تر احداث شود.

و آخرین مسئله این که بنا شد همه توافقات انجام شده طی نامه رسمی با امضای وزیر برای من ارسال شود. اتفاقاً دلیل تاخیر در گزارش، انتظار برای وصول این نامه بود که البته هنوز هم به دستم نرسیده است ولی چون زیاد مورد سوال قرار می گیرم که نتیجه سوال چه شد این مختصر را نگاشتم.

 

يکشنبه ١٢ تير ١٣٩٠
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 


تمامي حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت دكتر كاظم جلالي می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع  بلامانع است.

شماره سامانه پیام کوتاه : 3000880099