صفحه اصلی > تمام اخبار > اخبارحوزه انتخابیه 
اخبار > تشکیل استان شاهوار


نسخه چاپي  ارسال به دوست

تشکیل استان شاهوار
    رهبر فرزانه ام، این شهرستان امروز بر اثر بی عدالتی تحقیر شده ** همراه با فایل صوتی **

   بسم الله الرحمن الرحیم

پیشاپیش فرارسیدن اربعین حسینی را تسلیت عرض می نمایم.

اجازه دهید کلام را با منشور انتخاباتی مقام معظم رهبری در دیدار با حماسه آفرینان 19 دی آغاز نمایم که چونان چراغ راه در طی مسیر پیش روی ما در انتخابات نهم مجلس شورای اسلامی است.

بزرگترین چالش امروز ما در عرصه داخلی و بین المللی موضوع کارآمدی نظام جمهوری اسلامی ایران است که دشمنان ما بر روی آن برنامه ریزی کرده و اتفاقاً موج اختلافات داخلی ما نیز در همین سناریو تعریف شده است. بر همین اساس ضمن ارج نهادن به همه کارهای بزرگ و غیرقابل انکار انجام شده توسط مسئولین، اما نمی توان از نقصان ها و مشکلات موجود نیز چشم پوشید از جمله:

1-    بلبشوی ایجاد شده در بازار ارز و اثرات جبران ناپذیر آن بر روی تولید

2-    انصافاً کشاورزان مظلوم ما این روزها سخت رنجورند. این روند به مرور به نابودی کشاورز و کشاورزی منجر خواهد شد. متاسفانه کشاورزان ما در اوج مشکلات ناشی از اجرای قانون هدفمندی یارانه ها، از بسته حمایتی مصوب مجلس برخوردار نشدند و تنها و بی پناه مانده اند. چاه های کشاورزی برقی شده است و کشاورزان تاب پرداخت هزینه های سنگین آن را ندارند. ضمن این که در دریافت سموم و کود شیمیایی دارای مشکلند و عملکرد ضعیف صندوق بیمه کشاورزی نیز اضافه بر این گرفتاری هاست.

3-    وضعیت دامداران و گاوداران از وضعیت کشاورزان نیز اسفبارتر است. قیمت علوفه هر روز افزایش می یابد و هیچگونه تعادلی در هزینه ها و درآمدها ی این قشر زحمتکش وجود ندارد و کارخانجات شیر و لبنیات رو به سوی تعطیلی است.

4-    قشر مظلوم کارگر نیز امروز با این میزان از تورم مهارگسیخته دست و پنجه نرم می کند و جا دارد در روند اصلاح قانون کار عملاً منفعت این قشر تلاشگر و البته مظلوم مد نظر قرار گیرد.

5-    متاسفانه بازنشستگان صنعت فولاد امروز با چند ماه محرومیت از دریافت حقوق مواجه شده اند و من از نزدیک شاهد اشک های این عزیزان بوده ام و امیدوارم در پرداخت حقوق آنان تسریع شود.

6-     متاسفم از این که ابراز نمایم در سطح استان سمنان طی سالیان گذشته چند اصل قانون اساسی از جمله بند نهم اصل سوم که دولت موظف به رفع تبعیضات نارواست و اصل نوزدهم، اصل بیستم و مهم تر از همه اصل چهل و هشتم قانون اساسی نقض شده است. در این اصل آمده است که در استفاده از درآمدهای ملی در سطح استان ها نباید تبعیض در کار باشد و متاسفانه در استان ما آن قدر تبعیضات ناروا وجود دارد و شکل گرفته که در این فرصت کوتاه امکان برشمردن آن ها نیست. هر ناظر بی طرفی با یک مرور کوتاه فاصله عظیم شهر مرکز استان ما را با همه شهرهای دیگر استان به وضوح می بیند و این سخن صرفاً معطوف به شاهرود نیست و حتی مهدیشهر با فاصله کوتاه از شهر مرکز استان فریاد مظلومانه خود را صلا می دهد.

از طرف دیگر استان ما دست مهربان پدری بر سر ما ندارد. به داشته های ما چشم طمع دارد و هر روز برای ما مسئله سازی می کند و شاهرود را به چشم رقیب می بیند. همه امکانات در مرکز استان ما گرد آمده است. در حالی که شاهرود و دامغان از بیشترین حجم بی کاری برخوردارند در مرکز استان ما نه تنها بی کار وجود ندارد بلکه بیش از پنجاه هزار نفر از مناطق شمالی کشور به آن جا عزیمت نموده اند و جمعیت پنجاه هزار نفری شهر مرکز استان ما را به بیش از یکصد هزار نفر رسانده اند. مقام معظم رهبری در توصیف شاهرود آن را شهر معلمان دین و اخلاق دانسته اند اما باید ابراز نمایم رهبر فرزانه ام، این شهرستان امروز بر اثر بی عدالتی تحقیر شده و آمارهای طلاق سی و شش درصدی در مقابل ازدواج چهار درصدی و بیماری های روزافزون قلبی و خودکشی و مواد مخدر، مسیر مبهمی را ترسیم می نماید.

در سفر سوم ایجاد یک واحد خودروسازی جهت مهار بیکاری به تصویب رسید لیکن با اصرار مدیر عامل محترم سمنانی ایران خودرو این پروژه در سمنان در حال احداث است و از باب شیره مالیدن بر سر ما یک کلنگ خشک و خالی در شاهرود زده اند و بس...

متاسفانه صدا و سیمای مرکز استان ما به یک رسانه انحصاری تبدیل شده و ضعف مدیریت بر آن مستولی است و ما شاهرودی ها هزینه عدالت خواهی خود را در این خصوص نیز می پردازیم. الان مرکز دیجیتال مرکز استان در حال راه اندازی است و علیرغم وعده مسئولین بالا دستی استان جهت افتتاح همزمان، باز هم ما را عقب نگه داشته اند. اگر ما سخن از تشکیل استان شاهوار می گوییم معنایش نارضایتیمان از وضعیت موجود  است که جز تحقیر و تبعیض چیزی ندیده ایم.

اما چند نکته کوتاه دیگر در مورد شهرستان های شاهرود و میامی

1-    ضمن تشکر از دولت محترم در شهرستان شدن میامی تقاضا می کنم در معرفی فرماندار این شهرستان تسریع نمایند و روند توسعه این شهرستان جدی گرفته شود.

2-    با هدف تشکیل استان شاهوار و با عنایت به قابلیت موجود در دو منطقه بیارجمند و بسطام در روند ارتقاء این دو منطقه به شهرستان تسریع شود.

3-    تقاضا می کنم در شهرستان میامی، دو بخش در منطقه کالپوش تشکیل شود و روستای نردین به مرکز یک بخش جدید تبدیل و دو روستای بزرگ دیگر این منطقه یعنی حسین آباد و نام نیک نیز امتیازات ویژه ای از جمله شهر شدن در نظر گرفته شود و روستای فرومد به مرکز بخش تبدیل و عملیات گازرسانی در فرومد آغاز شود و منطقه بکران و کوهان و هونستان و شریف آباد به شهر تبدیل گردد.

4-    تقاضا می کنم با توجه به کم شدن یک بخش در شاهرود، منطقه دورافتاده و محروم طرود به بخش، قلعه نو و گلستان به شهر، کلاته خیج ضمن تغییر نام آن به چهل دختران به بخش تبدیل شده و اعلام رسمی شهر رودیان تسریع شود.

5-    در خصوص جاده شاهرود علی آباد علیرغم شانتاژ صورت گرفته، متاسفانه تخریب جنگل برای ویلاسازان افراتخته و قطع درختان سرخدار برای عده ای سرمایه دار، به نا حق به پای احداث جاده شاهرود علی آباد گذاشته شده و علیرغم سه مصوبه دولت این جاده که کم ترین تخریب جنگل را دارد اجرا نشده و مردم را به شدت ناراحت کرده است و متاسفم از این که مرکز استان ما در خصوص احداث این جاده کارشکنی می نماید.

6-     دو مصوبه دولت در واگذاری پانزده هکتار زمین از مجموعه ذغال سنگ البرز شرقی به دانشگاه علوم پزشکی شاهرود و احداث کارخانه فرآوری پتاس طرود، متاسفانه علیرغم این که یک سال گذشته کفش های پولادین پوشیده و ده ها جلسه گذاشته ایم اجرا نشده است. در منطقه محروم طرود مردم بیکار، سرمایه دار توانمند موجود و آماده کار. توجیه این همه تعلل را نمی فهمم.

7- با توجه به ایجاد کارخانه سیمان در شهر بیارجمند، ارتقاء جاده بیارجمند بردسکن و اتمام جاده بیارجمند چاه جام، می تواند نقش موثری را در ارتباط با این شهر ایفا کند.  امیدواریم در سال 91 طبق وعده مسئولین احداث جاده کلاته خیج به میامی صورت پذیرد. هم چنین عملیات احداث سد چهل دختران در منطقه کلاته خیج پس از انجام مطالعات آن که رو به اتمام است آغاز شود و  فاضلاب مجن از امور دیگری است که باید مورد توجه قرار گیرد.

8-    مشکل پیاز و شایعه جلوگیری از صادرات، خسارت زیاد بر کشاورزان وارد کرده و امیدواریم واقعیت نداشته و خرید تضمینی شود..

9-  از وزیر محترم راه و شهرسازی می خواهم که در اتمام پروژه جاده میامی - جاجرم که در اصل جاده میامی به ترکمنستان است تسریع نمایند

در پایان امیدواریم کشور های غربی به ویژه آمریکا این پیام روشن را از نهضت اسلامی تحولات خاورمیانه عربی و شمال آفریقا بگیرند که ساز و کارهای کهنه تحمیلی بر مردم این کشورها و حمایت از دیکتاتوری های حاکم، دیگر پاسخگو نیست. مردم که به قدرت اعتقادی و اجتماعی خود پی برده اند حاضر به پذیرش منطق زورمدارانه غرب نیستند.

سه شنبه ٢٠ دی ١٣٩٠
نظرات بینندگان
کاربر مهمان
1390/11/28 11:22
3
5
همه گفته های دوستان درست و صحیح است ولی به نظر شما نماینده شاهرود کسی نباید باشد که علاوه بر نمایندگی بتواند از داشته های شاهرود در برابر سمنان دفاع کند ؟ کسی باشد که در سیستم نفوذ داشته باشد و حرفش خریدار.... ببینید کدام کاندیدا می تواند این مسئولیت را به عهده بگیرد شاهرود الان به یک فرد حامی و دلسوز و قوی نیاز دارد که بتواند با مرکز استان نشین ها دست و پنجه نرم کند والسلام
کاربر مهمان
1390/11/27 16:11
4
4
سلام شما زحمات زيادي كشيده ايد اما در حال حاضر نياز به يك تفكر وروش جديدي است تا بتواند حق شهرستان وشهرهاي مظلوم مانند بسطام وبيارجمند وميامي و... را از ............. وساير مسئولين مداخله گر پشت پرده درتك تك شهرهابگيرد
کاربر مهمان
1390/11/27 15:44
7
2
با سلام خدمت همشریان گرامی شاهرود به نظر اینجانب که آقای دکتر جلالی هم دستش با سمنانی ها تو یه کاسه است می خواد اینقدر شاهرود رو کوچک کنه که دیگه شاهرود عزیز بشه روستا و تا حرف بزنیم بگن شما کوچکترین شهرستان ایرانید. پس با این حرفها خام نشوید و شعارهای دروغین سناتور جلالی رو باور نکنید او می خواد از شاهرود برای پیشرفت خودش و خانواده اش استفاده کنه
کاربر مهمان
1390/11/26 0:5
3
3
با سلام راستش امشب در جلسه سری صحبت های اساتید دانشگاه ؛ اینجانب آقای دکتر جلالی را نسبتا" قوی تر از سایر رقبا دیدم. فکر می کنم نسبت به سایر کاندید ها از توانمندی و روحیه بالاتری برخوردارند. اینکه مدت 12 سال تجربه به عنوان پشنوانه کاری ایشان بوده و هم از این جهت که ایشان در رابطه با انتقال ادارات کل به شهر سمنان با ادبیات محکم خودشون جلوگیری کردند.همچنین در رابطه با سوالات مطرح شده در جلسه تقریبا"جواب ها منطقی بود خصوصا" در قسمت سرمایه گذاری در بخش زیرساخت هابرای توسعه شهر شاهرود . هر چند به قول خود ایشان؛ صاحبان مقام از لحاظ کار کامل نیستند و همه ممکنه در بعضی قسمتها ضعف داشته باشند .امیدوارم رشد و تعالی شاهرودیها در تاثیر گذاری کشور عزیز ایران بیشتر بشه. و اینکه در پایان در امتیاز بندی ،داشته ها و نداشته ها فرد بایستی بیشتر مد نظر قرار بگیره نه احساسات و سلایق .
کاربر مهمان
1390/11/25 15:34
3
5
سلام استان سمنان فقط محدود به شهرستان سمنان شدش و بس خدایا نابود کن مسولین بی لیاقت را که باعث عقب ماندگی.... شده اند شهر من شاهرود قاره کوچک زیبا با مردم واقعا صبور که نمی دانم چه بگیم تا این حد که حقشون را می خورند و هیچ نمی گن که جای تاسف دارد ای خدا نفرین کن آدمای حق خور و حفظ کن آدم های حقگرا را و شهر عزیزمان را آباد کن و...
کاربر مهمان
1390/11/25 13:27
7
1
چقدر ساده اید شما...شاهواررررررر....جالبه.باش تا صبح دولتت بدمد.درود بر نماینده شجاع سمنان دکتر کواکبیان
کاربر مهمان
1390/11/24 15:24
1
4
شماازبی عدالتی در استان نگویید.بی عدالتی در شاهرود را مرتفع کنید که مدرک فوق لیسانس اینجانب در شرکت دولتی با دیپلم معادل گردیده است.
کاربر مهمان
1390/11/21 11:42
2
6
استاد گرامی شماکه هر دوره با ترفندی جدید در آستین بازمیگردی شاهرود اگر پایتخت هم بشود هیچ فرقی به حال مردمش نخواهد کرد.چرا که مردم و مسئولین دلسوزی ندارد. مانند جبابعالی که هر فقط به منافع خود فکر می کنی و هر طرف باد بیاد همان طرف می روی این شهر مردمی بسیار تنگ نظر حسود و بد ذات را در خود جای داده است. مردمی که از حیث خباثت در کشور جایگاه اول را دارند سمنان اگر رشد کرد به خاطر همت و دلسوزی مردم و مسئولینش بود. شخصیت و اخلاق مردم سمنان با شاهرود اساسا تفاوت دارد
کاربر مهمان
1390/11/18 22:37
3
4
سلام شاهرود شهری است پرآشوب پردغدغه شایدقدرناشناس شاید پرتوقع البته به اقتضای بارفرهنگی وسیاسیش این روزها حرف زیاد زده و شنیده میشود پس من هم به سهم خود حرفی میگویم 1.ما هرروز وهر لحظه در پیشگاه خدا امتحان میشویم.این روزها روز امتحان سختی است.روزهایی که بخش مهمی از سرنوشت جمعی خود را رقم خواهیم زد.پس در این شهر پرآشوب و این روزهای سخت مواظب باشیم تا از امتحان سربلند بیرون آییم.چه آنچه بارها سربلندشده ایم کی؟؟؟چه وقت؟؟؟ میگویم 2.آنگاه فهمیدیم نمایندمان در سن 32 سالگی با رای بالایی عضومهمترین وپرطرفدار ترین کمیسیون در بین نمایندگان خانه ملت،یعنی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی شده است آنگاه که دیدیم در یک اجلاس مهم به زبان فرانسه سخنرانی میکند آنگاهکه نایب رییس بین المجالس اسلامی شد آنگاه که عضو اصلی وتنهانماینده از قاره پهناور آسیادر یک نهاد مهم بین المللی گردید وآنگاه که بارها وبارها او را به عنوان یک وزنه مهم در ترازوی چهره سیاسی داخل وخارج دیده ایم وبالیده ایم وگفتیم پس حتما سربلندیم 4.ما از بیکاری نالانیم از شاید مشکلات وکاستی سیستم نظامی و انتظامی با توجه به عضویت نمایندمان در کمسیون مربوط ،ناراحتیم از اینکه فرودگاهمان ، فرودگاه نشد ناخرسندیم از اینکه شهر و شهرستانمان به اندازه توان واستعداد وبه مقتضای شانش توسعه نیافت نگرانیم 5.چهار ها آزارمان میدهد وناراحتمان میکند.....اما بارها وبارها دلسوزی ها وانصافا پیگیری های نمایندمان را دیده ایم.دیده ایم وشنیده ایم که ناراحتی قلبی گریبانگیرش شد و روانه بیمارستان....با انصاف نگاه کردیم ودیدیم که در همانها که امروز به عنوان نقصان میبینیمشان چقدر پیشرفت داشته ایم در این سالها.... چهارها شاید آزارمان دهد اما خوش انصافی ها و سه ها دلخوشمان میکند... 6.همشهری با،عقل،انصاف،تدبر وبصیرت خود را درپیشگاه خدا و وجدان خود سربلند کنیم وسرنوشتمان را...
کاربر مهمان
1390/11/16 22:31
4
7
واقعاٌاز این همه حرف زدن خسته نشدی باز سر انتخابات شده حرفهای انتخاباتی میزنی بعد که رای آوردی میری دنبال پیشرفت خودت اگه مردید این مطلب هم بزاریدکاظم جلالی حیا کن شاهرود را رها کن
کاربر مهمان
1390/11/14 12:9
8
6
عجب نطق انتخاباتی قشنگی
کاربر مهمان
1390/11/14 0:40
2
4
سلام و درود بر مردم خونگرم ومهمان نواز مهديشهر سلام بر شهر زيبا وخوش اب وهوايتان من به عنوان يك شاهرودي هر وقت كاري در سمنان دارم سعي ميكنم در مهديشهر اقامت كنم واز اب وهواي خوب انجا استفاده كنم نگران نباشيد شما هم مثل ما مظلوم واقع شديد ولي بدانيد ظلم هيچ وقت پايدار نميماند و بعداز هر زمستان سرد بهاري دلپذير در راه است خداوند دلتان راخوش و بركت زندگيتان را افزون كند .
کاربر مهمان
1390/11/10 19:58
7
6
دکتر جلالی خار چشم دشمنان شاهرود .
کاربر مهمان
1390/11/10 10:41
7
7
باتشکرازدکترجلالی نماینده مادام العمر شاهرودومیامی ،مهدیشهر، بسطام، دامغان، سمنان، نیویورک، پاریس ،امنیت ملی، کارخانجات ایشان درکرج، همه ی بیکارهای شاهرودی، واحدهای صنعتی سهام داردرگرمسارو....(ازطرف زنان بیوه شاهرود که دل شما برایشان خیلس میسوزه) میدونم پیام مرا نمیزاری ولی یک بارهم بخونی برام بسه
کاربر مهمان
1390/11/09 21:8
5
6
دم نماینده مردم شاهرود و مهدیشهر گرم دکتر جلالی ناز نفست شما برو جلو تا خبر استان شدن شاهرود رو و همچنین پیوستن مهدیشهر به شاهرود رو از زبان خودتون بشنویم. باور کنید که ما به چه سختی ایی در کشور و جهان مقام هایی کسب میکنیم. اصلا هیچ بوجه ایی نداریم ولی 5 نفر از اعضای تیم ملی هاکی مهدیشهری هستن و در جهان حرفی واسه گفتن دارن. کنگ فو مهدیشهر اخیرا در جهان قهرمان شده و برزیل نایب قهرمان و خیلی چیزهای دیگه حالا اگه به ما بوجه برسه چیکار میکنیم. اگه شاهوار تشکیل بشه و مهدیشهر عضو کوچیکی از این استان بشه با هم میتونیم طعم واقعی زندگی رو بچشیم. به امید شاهوار با افتخاری در ایران www.mtrnews.blogfa.com اینم وبلاگ منه خوشحال میشم سر بزنید قدم شاهرودی ها روی چشم ما مهدیشهری ها
کاربر مهمان
1390/11/08 22:30
4
4
سلام ما بر فرزند برومند شاهرود .دکتر بار دگر در مجلس شما را راسختر و پر تلاش تر خواهیم دید .به اون آقای ... هم میگوییم چرا هوچیگری؟چرا وقتی قدرت بحث کلامی و منطقی نداری !یعنی سوادت نمیرسه. چرا لگد میزنی مردم شریف شهرتم تو رو شناختن فقط متاسفم برات دلم خیلی برات میسوزه بعضی اوقات صندلیت تو مجلسم از حرفای تو تاسف میخوره اونجا باید کسی بنشیند ...................................
کاربر مهمان
1390/11/06 18:4
7
6
استان شاهوار هیچ وقت ایجاد نمیشود اگر شما میخواین با دو تا شهرستان و جمعیت 250هزار نفری استان اضافه کنید سبزوار خیلی وقته تو نوبت با 700هزار نفر جمعیت و 8شهرستان و با مرکزیت سبزوار 250هزار نفری که بزرگتر از شاهرود و سمنان یعنی جفتشون با هم
کاربر مهمان
1390/11/05 18:57
5
6
دکتر جلالی شناسنامه شاهرود . تا خون در رگ ماست از دکتر جلالی حمایت می کنیم .
کاربر مهمان
1390/11/03 9:35
2
9
با سلام . فکر کنم نزدیک به 25 سال است که نمایندگان مجلس و برخی دیگر از مسئولین شهرستان با برخی عناصر ظالم سمنانی فقط درگیری لفظی دارند وبس . آیا هنوز وقت عمل نرسیده آیا هنوز برخی به مصلحت می اندیشند آیا از میز و موقعیت خود می ترسند. شجاعت و درایت برخی آقایان کجا رفته . احمدی نژاد اگر آحمدی نزاد شد بخاطر شجاعت و انقلابی عمل کردنش بود پس آقایان ترس و مصلحت ومیزو اختلافات داخلی را کنار بگذارند و حق خود را از ظالم بستانند که اگر در این راه موفق هم نشوند باز پیروز شده اند و در پیشگاه وجدان خود سر افکنده نیستند
کاربر مهمان
1390/11/02 10:29
7
6
قبلا گفته بودم اما باور نکردی جناب دکتر جلالی عزیز تا به حال اینقدر تنها و بی یاور ندیده بودم شما را کجایند عاقلان بی ادعای همیشگی ؟ کارت چرا به اینان بماند ؟
کاربر مهمان
1390/11/01 14:30
13
8
تف تو روح خودت و اموات گور به گور شدت تو این چند سالی چه ... خوردی هی از استان شدن شاهرود دم میزنی و هیچ ...نخوردی
کاربر مهمان
1390/10/30 21:33
4
10
سرافراز و سربلند و پاینده باد شاهوار عزیز و دلیر مرد آن، دکتر جلالی!
کاربر مهمان
1390/10/29 19:32
8
10
از این سخنرانی ها زیاد شده کو نتیجش؟؟؟ همین که شاهرود تا حالا روستا نشده جای شکرش باقیه
کاربر مهمان
1390/10/29 8:53
1
11
بابا جان شايد تا حالا خواب بودي جناب دكتر بارها فرمودند در ابتداي دوره نمايندگي پس از تبريك به جناب كواكبيان و ديگر نمايندگان استان خواستار اتحاد بين نمايندگان شدم واز ايشان خصو صا اقاي كواكبيان خواستم به داشته هاي هر شهرستان كاري نداشته باشيم و بياييم با هم پيگير عادلانه توسعه استان باشيم و مصوبات را با چهار امضاي نمايندگان استان پيگيري نماييم ولي چون كه برخي افراد زياده طلب هستند علاوه بر اين كه همه چيز را براي خود مي خواهند چشم به داشته هاي ديگران نيز دارند چون كه با چهار امضا ديگر نميتوان اعمال زور وقدرت نمود نماينده محترم سمنان از راههاي ديگري وارد شد كه به جز عدم موفقيت چيز ديگري بدست نياورد وشرمنده مردم سمنان شد
کاربر مهمان
1390/10/27 23:13
3
13
سلام رضا نوری هستم از مردم با غیرت استان شاهوار میخواهم که از اقای کواکبیان نماینده سمنان به خاطر اهانت به مردم شهره معلمان دین واخلاق شکایت قضایی کنند و ادعای خسارت معنوی نمایند. زنده باد جلالی مرد شاهوار
کاربر مهمان
1390/10/27 11:43
14
7
با سلام به دکتر جلالی نماینده محترم مردم شریف شهرستان شاهرود آقای دکتر عزیز من از همشهریان شما هستم ولی چند نکته را میخواستم به جنابعالی یاداور شوم : آمار50000 نفری در مرکز استان به استناد کدام منبع وماخذ ارائه میفرمایید؟ همچنین درصد های طلاق و ازدواج ؟آیا ارائه این آمار جز باعث تشویش اذهان مردم شریف شاهرود نتیجه دیگری در پی خواهد داشت؟اقای دکتر چرا تاپیش از مدیر عامل سمنانی فعلی ایران خودرو یعنی زمان مدیر عامل قبلی که اظهار میشد که از فرزندان شهرستان شاهرود میباشد در جهت ایجاد کارخانه در شهرستان بهره برداری نشد و اکنون به یاد این مسئله افتادید؟و آیا واقعا از سر دلسوزی این فرمایشات را دارید؟ آیا بهتر نیست که بجای این همه گله و تهمت شما فرهیخته عزیز این استان با سایر فرهیختگان استان از شهرهای مختلف کنار هم بنشینید و برای توسعه استان فکری کنید ؟ و آیا صرفا با ایجاد یک استان کلیه مشکلات شهرستان به پایان خواهد رسید و تمام مناطق شهرستان توسعه متوازن خواهد داشت؟با توجه به اینکه شما را انسانی فرهیخته میدانم درخواست دارم با همدلی بجای تفرقه در توسعه استان با سایر نمایندگان شهرستان های استان و کلیه فرهیختگان استان همکاری و همفکری نماییم تا استانی مترقی بسان استان یزد داشته باشیم
کاربر مهمان
1390/10/27 9:53
2
9
با سلام ای کاش دکتر جلالی نماینده مردم مهدیشهر هم بود آیا بهتر نیست بگیم نماینده شاهرود و مهدیشهر و میامی؟
کاربر مهمان
1390/10/26 13:5
1
9
جناب آقای دکتر جلالی باسلام ضمن تقدیر وتشکر از بیانات به جا متین محکم ومستدل حضرتعالی مستدعیست با توجه به جو موجود در شهرستان در مورد توهین نماینده مردم شریف سمنان در مجلس شورای اسلامی در مورد این جریان به طور واضح وشفاف توضیح بفرمایید تا ضمن روشن شدن اذهان عمومی اگر واقعا توهینی صورت گرفته است مردم غیور شاهرود با آن برخورد مناسب بنمایند.
کاربر مهمان
1390/10/26 8:29
2
10
باسلام: پيام راخواندم وصوتي آنراهم شنيدم ؛بسيارجامع؛كامل ؛سليس وروان گوش شنواميخواهد وانسان دانا؛اماعزيزان اكثر پيامهاي شماراهم مطالعه نمودم اكثراًتقدير وتشكر از نماينده محبوبمان راهمراه داشت وانتظار پيگيري ازمشاراليه منهم ضمن تقدير وتشكر ازاينهمه ايثارگري ناينده عزيزمان يادآوري منمايم كه پيگيري تنها توسط نامبرده ميسر نمي باشد همدلي ميخواهد وهماهنگي ووفاق وآنهم ميس نخواهدگرديدمگرباشركت يك پارچه درانتخابات وانتخاب مجددمشاراليه اولاًبراي كوري چشم حسودان ونابخردان ودشمنان شهرمان ثانياًبراي خواست اكثر شماعزيزان وپيگيري فرمايشات نماينده غيورشهرمان درنطق پيش ازدستور مشاراليه وهمدلي ويكپارچه بودن درحمايت نامبرده وباوي بودن دركليه امورباتوكا به خداوندمتعال وتلاش مضاعف ازديگر كاندياي محترم هم همدلي وهماهنگي رابيشترانتظارداريم تاتخريب يكدگر براي ........
کاربر مهمان
1390/10/26 1:4
2
5
به نظر شما مخاطب این سوالها در سایت آقای........... کیست ؟؟؟؟؟ 1 آیا در صورت انتخاب شدن شما هم به ابواب جمعی رئیس یک کمیسیون مجلس تبدیل میشوید رئیسی که دست خود و پسرش در اختلاس سه هزار میلیاردی شدیدا آلوده بوده است آیا دنباله رو این ناکثان خواهید شد ؟؟ 2 آیا شما هم فردای پیروزی انتخابات میگویید من اینبار دوستانم را شناختم و بعد برای بردن آبرو و عرض و حرمت آنان مسابقه میگذارید؟؟ 3 آیا اگر یکی از اعضای فداکار و کارامد ستادتان خدای ناکرده براثر سکته قلبی از دنیا رفت و نوروز بود به تشییع جنازه اش خواهید رفت یا دست عیالات مربوطه را گرفته در جزیره بالی به تفرج میپردازید ؟؟ 4 آیا بعد از انتخابات تلفن ما بی نامان شکسته روزگار را هم جواب خواهید داد ؟؟ 5 آیا ملیجک پروری میفرمایید و هر وقت لازم داشتید ملیجکانتان را به پوستین خلایق میاندازید تا جان ودین و آبروی آنان را حراج کنند؟؟؟ 6 آیا با بدنام کردن رقبای احتمالی سایه ابد مدتتان راه امپراطوری مادام العمر را بر خود هموار میکنید؟/ 7 تصمیمی برای راه انداختن پروژه های خیالی دارید مثلا فرنچ فرایز هتل 5 ستاره دانشکده گردش گری و....... یا بر اساس واقعیت با ما شکسته بالان بیسواد همراهی خواهید کرد؟؟ 8 آیا مکرر و مکرر و مکرر در مسجد و محراب و حتی نماز جمعه قسم دروغ میخورید و به دروغ قداست خواهید بخشید؟
کاربر مهمان
1390/10/25 20:48
2
11
به نام خدا-ازفرمایشات شما تشکرمی شودبه شرطی که پیگیری نماییدوبه نتیجه برسیدواز فدیم گفته اند مردان بزرگ کارهاب بزرگ انجام می دهندوبی رنج گنج میسر نمی شودواگر این بی احترامی را نماینده شاهرود انجام می داد اورا کافر وبی لیاقتی اورا با نفوذی که درکشوردارند صادر می کردندامیدوارم باپشتکاری که دارید شاهرود را استان نمایید تامشت محکمی باشد بر دهان یاوه گویان .موفق وسربلند باشید.
کاربر مهمان
1390/10/25 14:36
14
12
فكر نمي كني دير به اين فكر افتادي آن هم موقع انتخابات
کاربر مهمان
1390/10/25 12:29
6
13
درود برشما . بنده ساکن تهران هستم . ولی میخواهم در زمان رأگیری درشاهرود بوده و به شما برادر عزیز رأی دهم . انشاء الله حضور مجدد شما و استان شاهوار
کاربر مهمان
1390/10/25 8:37
6
12
با تشكر از دكتر عزيز كه از شهر شدن منطقه گلستان حمايت نموديد -شهروند گلستاني
کاربر مهمان
1390/10/25 0:52
3
16
جواب آون بابا كه ميگه در مركز استان بيكاري وجود داره با (ادبيات خودش) با شعور خودتو زدي به اون راه يا حرف ديگه اي داري از استانداري و اداره كار استان سوال كن ببين تو سمنان چه خبره .... اره تو سمنان افراد تحصيل كرده در هر رشته اي شغل پشت ميز نشيني ميخوان كه همه پر شده تمام مشاغل راحت و مسئوليتي دست سمناني ها ميباشد و مشاغل كارگري و پايين تر وجود دارد كه عزيزان سمناني كمتر تمايل به انجام آن دارند بدليل اين كه كار بدني ميخواهد و اين كارها را معمولا مهاجرين از همه جا حتي شاهرود واستانهاي همجوار انجام ميدهند كه به دليل كمبود نيروهاي كار از افغاني ها نيز استفاده ميشود پس از خواب بيدار شو خودتو به خواب نزن ادم حسابي باش بيا شاهرود دامغان ميامي وديگر مناطق استان ببين كه نيروي ليسانس چاه خويي ميكند كار عيب نيست ولي در پروژه هاي ساختماني اينجا نيروهاي تحصيل كرده فراوان هستند من فوق ليسانس اينجا سراغ دارم كه بيل ميزند با شرافت كار ميكند تا شايد به مرور زمان اگر امثال شما مركز نشينان بگذاريد تعادل كار ونيروي كار در سطح استان به عدالت توضيع گردد در سر كار مناسب تر بروند شما بايد از خدا بتر سيد كه تا كنون به اين روش عمل نموده ايد كه از بودجه استان براي ساير استانها كار ايجاد كرده ايد و به شهرهاي خود بي توجهي كرده ايد شما بايد فرداي قيامت جواب سفره خالي مردم استان را بدهيد واي بر شما كه به خاطر اينكه ضعف كوچكي مركز استان را بپوشانيد به چه كارهايي متوسل شديد تا بتوانيد به بهانه كار نيروي مهاجر جذب كنيد كه شايد بزرگ شويد ولي اين را بدانيد شهرهاي استان سمنان بزرگ بوده از ابتدا بامردمي با دلهاي بزرگ زمينهاي حاصلخيز آب وهواي خوب ومستعد توسعه عادلانه مسئولين مخلص و پر تلاش وخداي بزرگ با ما ميباشد شك نكن آينده با ماست اينجا مملكت آقا امام زمان است و عدالت ركن مهم آن گر كه عدالت رعايت نشود وكاسه صبر لبريز به خدمت آقا مقام معظم رهبري شكايت خواهيم نوشت وآن وقت شما هستيد كه بايد جوابگو باشيد نميدانم كه چه توجيهي ميخواهيد سر هم كنيد و چه جوابي بدهيد .............
کاربر مهمان
1390/10/24 20:16
3
9
به نام خدا-ازفرمایشات شما تشکرمی شودبه شرطی که پیگیری نماییدوبه نتیجه برسیدواز فدیم گفته اند مردان بزرگ کارهاب بزرگ انجام می دهندوبی رنج گنج میسر نمی شودواگر این بی احترامی را نماینده شاهرود انجام می داد اورا کافر وبی لیاقتی اورا با نفوذی که درکشوردارند صادر می کردندامیدوارم باپشتکاری که دارید شاهرود را استان نمایید تامشت محکمی باشد بر دهان یاوه گویان .موفق وسربلند باشید.
کاربر مهمان
1390/10/24 11:24
4
18
آقاي دكتر جلالي با تشكر از اينهمه جانفشاني اميدواريم كه با كنار گذاشتن همه اختلافهاي احتمالي همه در راه اين هدف بزرگ گام نهيم چرا كه راه حل تمامي مشكلاتمان در دل استان شاهوار نهفته .
کاربر مهمان
1390/10/24 9:57
7
18
سلام دکتر.در خصوص جاده علی اباد به شاهرود که اشاره کردی واقعا متشکریم چرا این حرفها را نماینده علی اباد نمیزند.میدانی چه افراد بی گناهی که چند سال جبهه رفتن و از ارزشهای نظام و دولت دفاع کردن زندان رفتن کی باید جواب این قلدربازیهای مسولین از .... گرفته تا این غلام حلقه به گوش ;;;;;;;;;;; رابده اخه تا کی صبر سی سال شد انتظار بابا جان کمی از رو برید مسولین گلستانی و .....
کاربر مهمان
1390/10/24 1:46
23
15
شما خیلی بیخود کردید که میگید در مرکز استان بیکاری وجود ندارد ، آقای دکتر 4 سال نمایندگی ارزش دروغ گفتن و آمار الکی دادن ندارد شما قطعا باید پیش خدای متعال جواب پس دهید.
کاربر مهمان
1390/10/23 18:19
8
13
دکتر جون دوستت داریم وبهت رای میدیم
کاربر مهمان
1390/10/23 12:37
5
16
سلام امید است با اتحاد و یکدلی بیشتر استان شاهوار را تشکیل دهیم
کاربر مهمان
1390/10/23 11:42
6
15
باتشکرازآقای جلای که از حق مردم نردین دفاع کردند
کاربر مهمان
1390/10/22 19:29
10
17
جلالی حماسه سا ز . امیر کبیر حمایتت می کنیم .
کاربر مهمان
1390/10/22 15:57
7
9
به حول وقوه الهی بعد از سی سال یکی پیدا شد به داد نردینیها برسه این حقش نبود برید مطالعه کنید درحمله چندین باره ترکمنها به شاهرود واطراف وتاراج مال واموال وبه گروگان گرفتن خانواده ها این بزرگان و مردم نردین بود که به دادشان می رسیدن وبا جان فشانی در مقابل آنها می ایستادند وهمه مال واموال و غ را باز می ستاندند به خدا این حقش نبود مطالعه کنید تاریخ نردین را
کاربر مهمان
1390/10/22 12:57
5
17
باتشکرازجناب آقای جلالی که حرف دل نردین را گفتند
کاربر مهمان
1390/10/22 12:5
8
14
نماینده متین با ادب و دلسوز ان شاءالله زنده و پایدار و موفق باشید. ما مردم بسطام از شما حمایت خواهیم کرد
کاربر مهمان
1390/10/22 11:41
5
15
با نطق شاهرود استان نمیشه به فکر طومار ونامه با مقام معظم رهبری وریاست جمهوری باشید.الان بهترین فرصت برای تظاهرات مسالمت امیز
کاربر مهمان
1390/10/22 10:14
8
18
با سلام. آقای دکتر از وجود شما واقعا داریم به خود می بالیم.
کاربر مهمان
1390/10/22 0:34
9
22
با سلام خدمت آقای جلالی نماینده پر تلاش در مورد شهر شدن قلعه نو خرقان گفتی ، احسنت اما خود شما و مسئولان همه میدانند که قلعه نو پتانسیلهایی از جمله مقبره شیخ ابوالحسن خرقانی دارد که سالانه گردشگرانی را پذیراست انصافا با وجود داشتن این همه شهید و ایثار گر و دارا بودن شرایط شهر شدن همتی مضاعف میخواهد پس یا علی مدد
کاربر مهمان
1390/10/22 0:12
4
20
اقاي دكتر سلام به داد كشاورزا برسيد
کاربر مهمان
1390/10/21 20:57
6
21
ضمن تشکر از نماینده عزیزمان در رابطه با بیان بی عدالتی در استان آماده هرگونه اقدام و جانفشانی در راه مبارزه با بی عدالتی می باشیم.
کاربر مهمان
1390/10/21 20:47
10
17
درود بر مرد میدانهای سخت از این که به فکر کالپوش ونردین بودید وهستید وانشاالله خواهید بود تشکر........
کاربر مهمان
1390/10/21 19:23
14
16
دمت گرم دلمان به حرفهاي شما خوش است .خسته نباشي
کاربر مهمان
1390/10/21 18:27
24
18
مردم نفهم نیستنددرزغگو
کاربر مهمان
1390/10/21 17:55
5
20
هیچ جا این استان اتحاد وجود ندارد . چون بی عدالتی در همه جا بیداد می کند
کاربر مهمان
1390/10/21 14:26
9
15
آفرین دکتر عزیز که نام میامی دوست داشتنی را در خانه ملت بر زبان راندی و احقاق حقوق حقه مردم را فریاد زدی درودت باد
کاربر مهمان
1390/10/21 14:7
8
18
باتشکر از آقای جلالی که حرف دل مردم نردین را گفتند
کاربر مهمان
1390/10/21 12:6
24
22
نطق انتخاباتی خوبی بود! خوب ملق میزنید!
کاربر مهمان
1390/10/21 11:28
12
20
آقاي دكتر شير مادر حلالت باد . پيام عاشورا و حركت امام حسين هم آزاد انديشي ،عدالتخواهي و مبارزه با ظلم و فساد بود .
کاربر مهمان
1390/10/21 10:39
9
24
رویدادهای امروز شاهرود نوید بخش پیروزی حق برباطل است..
کاربر مهمان
1390/10/21 10:8
19
21
کاظم جون آفرین گل کاشتی ما آماده برای حمله فیزیکی به مرکزاستان هستیم تامسئولین را آدم کنیم تاهمه ی شمالی های مقیم سمنان رادرست کنیم واگه کشته بشیم ازشهادت کمترنیست. شاید رقیبای همشهری هم حساب کارخودشون رابکنن بازهم ایول الله دکتر.
کاربر مهمان
1390/10/21 10:3
11
18
با سلام خدمت نماینده شجاع استان ، مگر حضرتعالی صدای مظلومیت مردم دامغان را به گوش مسئولین برسانید و الا ما به جز خدا کسی را نداریم
کاربر مهمان
1390/10/21 9:2
11
20
با سلام-جناب آقاي دكتر چه با نطق پيش از دستور و چه بي ان غالب مردم شهر به توانمنديهاي شما اذعان دارند و به بي عدالتيهاي مركز استان.موفق باشيد
کاربر مهمان
1390/10/21 9:0
16
20
آقای جلالی عزیز اگر کشاورزان ، دامداران ، کارگران ، بازنشتگان و ...از نظر شما وضعیت اسفباری دارند پس جناب عالی و دیگر نمایندگان محترم مجلس تا به حال چرا صدایتان در نیامد؟ و حالا که عرصه انتخابات شده همانند رسانه های بیگانه به هیاهو و... پرداخته اید.؟
کاربر مهمان
1390/10/21 1:55
7
24
با سلام به فرزند برومند شاهرود که صدای مظلومیت مهدیشهر را در مجلس طنین انداخت. خبر این اقدام پدرانه شما به زودی در مهدیشهر خواهد پیچید. انشاالله روزی برسد که بدون بی عدالتی شهرها بر اساس پتانسیل هایشان رشد کنند نه بر اساس منطق زور-فقط یک نکته از بدترین بی عدالتی ها را بگویم که مرکز استان بشدت از توسعه مهدیشهر هراس دارد، این شهر مشکل کمبود آب برق فضای توسعه .... دارد و این مشکلات سالهاست برطرف نشده تا بلکه با این ترفند جمعیت مهدیشهر را کم کند و به مرکز استان بی افزایند. دلسوخته از مهدیشهر
کاربر مهمان
1390/10/21 1:30
11
21
با سلام و تشکر از بیانات شیوا و محکم جنابعالی خصوصا در مورد جاده شاهرود علی اباد این مصوبه 6 سال شد مردم را خسته کردند امیدواریم پیگیریهای شما در سطح عالی کشور اثر گذار باشد و مردم قبل از انتخابات اقدام عملی از سوی مسئولان ببینند تا الان در مورد این مصوبه فقط شعار داده شده ولی از عمل خبری نیست .آقای جلالی بررسی نمایید عواملی که موجب به تاخیر و به چالش کشیدن این مصوبه شدند را به مردم معرفی کنید متشکرم
کاربر مهمان
1390/10/21 0:50
5
25
سلام . از این نطق آتشین خوشحال شدیم . تشکر و فدردانی می نمایم. بالاخره بعد از 12 سال مردانه برای 9 دقیقه هم که شده از تریبون خانه ملت مشکلات مردمی که سه دوره بهت رای دادند و همشهری هایت را فریاد زدی... گمان مان این است که بالاخره صادقانه 9 دفیفه بخاطر مردم سخن گفتی و نه بخاطر جلب توجه مردم شریف شاهرود در آستانه انتخابات . ولی واقعا و وجدانا فکر نکردید این همه دردو رنج بیکاری, طلاق,اعتیاد و خودکشی و ... که در نطق خود افاضه نمودید.کم کاری و بی خیالی شخص جنابعالی را نشان می دهد؟! این سوال بسیاری از همشهری های شماست.حال که در آستانه انتخابات هستید لطفا به خواندن اکتفا نکنبد . پاسخ دهید .
کاربر مهمان
1390/10/20 22:4
15
21
بالاخره یک شیر پاک خورده ای در این مملکت پیدا شد و فریاد مظلومیت مردم مهدی شهر را درمجلس اعلام کرد .دکتر تشکر
کاربر مهمان
1390/10/20 21:49
11
22
اقای جلالی به خدا قسم در قلب تک تک مهدی شهریها جای گرفتی
کاربر مهمان
1390/10/20 21:43
12
20
دکتر جلالی مرد تعهد و تخصص و تقواست که از عدالت سخن گفته و بر بیعدالتی میتازد هر کس در هر مقامی که این گفته ها را با هر عنوانی نقض کند ظالم است
کاربر مهمان
1390/10/20 21:26
9
22
اقای جلالی تشکر از مطرح کردن بخش نردین در مجلس
کاربر مهمان
1390/10/20 21:6
11
22
باسلام: ضمن تقدير وتشكرازجنابعالي بابت مطالب واقعي كه بيان فرموديداميدوارم گوش شنوائي باشدونسبت به رفع تبعيضات موجودوآشكاردراستان اقدام شايسته اي نمايند تامردم دعاگوي آنان باشند. اميداست بااتكال به خداوندمتعال وتلاش مضاعف دردوره آينده مجلس كليه مواردپيشنهادي جنابعالي درنطق شيواي پيش ازدستور يوم جاري(20/10/90)همگي انشاا...به كوري چشم حسودان محقق گردد
کاربر مهمان
1390/10/20 20:58
16
29
سلام دکتر.امیدوارم که حرف هایت یک روز به لطف خدا تحقق پیدا کند و ما شاهد شکوفایی شهر عزیزمان باشیم
کاربر مهمان
1390/10/20 19:8
28
30
دكتر نطق انتخاباتي خوبي بود. مردم ديگه احمق نيستند كه با اين ترفندها گول بخورن. 12 سال فرصت داشتي چيكار كردي بزرگوار؟
کاربر مهمان
1390/10/20 19:7
18
27
سلام جناب دکتر جلالی،خواسته مردم شاهرود از شما در دوره نهم،تحقق مرکزیت شاهرود بعنوان مکز استان و تشکیل استان شاهوار است. امیدواریم در سفر دور چهارم رئیس محترم جمهور به استان سمنان،این موضوع را مطرح کنید و انشاءالله نتیجه آن را با چشمان خود ببینیم و این آرزو را با خود به عالم معنا ، نبریم. با تشکر شهروندان شاهرود
کاربر مهمان
1390/10/20 18:39
19
29
پیروز باد مرد دلیر استان شاهوار
کاربر مهمان
1390/10/20 17:48
18
28
جناب آقاي دكتر جلالي ما كارگران استان شاهوار حمايت جنابعالي از قانون كار وكارگران در مجلس را ارج نهاده واز شما كمال تشكر را داريم.
کاربر مهمان
1390/10/20 15:32
20
35
ضمن تشکر از فرزند استان شاهوار به استحضار مردم عزیز می رساند که حتی در سند ملی توسعه استان سمنان هم احداث خودرو سازی با اولویت شاهرود و سپس دامغان و سپس سمنان و گرمسار به تصویب رسیده بوده است. پس آقایان نه تنها بر خلاف ضوابط نظام مقدس که همانا رفع تبعیض و بی عدالتی است ، رفتار نکردند بلکه بر خلاف آنچه خودشان نگاشته اند و به تصویب رسانده اند عمل نمودند.
کاربر مهمان
1390/10/20 14:21
27
44
یا سلام دکتر عزیز شهامت شما در بیان واقعیات قابل تقدیر است در سایه ولایت فقیه و عزم جدی مسئولین شهرستان استان شاهوار دست یافتنی و پرچم شهیدان بر بلندای آن بر افراشته خواهد شد.
کاربر مهمان
1390/10/20 14:7
31
38
خیلی عالی بود آقای دکتر اگر امکانش هست فایل صوتی آن هم در سایت قرار دهید .
کاربر مهمان
1390/10/20 13:40
33
49
جلالی فرزند شاهرود، درودت باد ، سلامت باد.
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 


تمامي حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت دكتر كاظم جلالي می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع  بلامانع است.

شماره سامانه پیام کوتاه : 3000880099