صفحه اصلی > تمام اخبار > اخبارحوزه انتخابیه 
اخبار > برخی آمارهای ارایه شده در بخش ورزش شاهرود غلط است


نسخه چاپي  ارسال به دوست

برخی آمارهای ارایه شده در بخش ورزش شاهرود غلط است
    شاهرود – نماینده مردم شاهرود در مجلس شورای اسلامی گفت : ‌برخی از آمارهای ارایه شده در بخش ورزش این شهرستان غلط است و آنچه كه به صورت مكتوب از سوی دستگاه های ذیربط ارایه می شود با آنچه كه از نزدیك دیده می شود، تفاوت دارد.

   

به گزارش خبرنگار ایرنا کاظم جلالی روز دوشنبه در نشست وزیر ورزش و جوانان با جامعه ورزش و جوانان كه در مهمانسرای شهر بسطام شاهرود برگزار شد، افزود: این شهرستان دارای استعدادهای قابل توجهی در رشته های مختلف، بوی‍‍‍‍‍ژه بسكتبال است.
وی تاكید كرد: جوانان با استعداد این منطقه با عشق به ورزش تا به امروز این رشته را با فقر و چنگ و دندان نگاه داشته اند.
وی با اشاره به اینكه مجموعه های ورزشی برخی از مناطق این شهرستان در حال تخریب هستند، گفت: امكانات ورزشی شهرستان شاهرود بسیار پایین است.
وی با انتقاد از روند بسیار طولانی ساخت استادیوم ورزشی 15 هزار نفری شاهرود، افزود: این طرح در سفر اول استانی هیات دولت به استان سمنان به تصویب رسید.
جلالی بیان كرد: در سفر دوم استانی هیات دولت، كلنگ آغاز عملیات اجرایی این طرح به زمین زده شده و در سفر سوم حدود 50 میلیارد ریال بودجه برای این طرح تصویب شد و تا به امروز تنها فنس كشی این طرح ورزشی از طریق نهاد ریاست جمهوری به انجام رسیده است و در این مدت سازمان تربیت بدنی كه به سازمان ورزش و جوانان تغییر یافته، هیچ اقدامی نكرده است.
وی ادامه داد: برای مردم شاهرود بسیار سخت است كه ببینند در بحث ورزش برای تامین نیازهای آنها بویژه ساخت استادیوم ورزشی 15 هزار نفری، تا كنون اقدامی انجام نگرفته است.
نماینده مردم شاهرود در مجلس شورای اسلامی گفت : امكانات ورزشی درمناطق شهری و روستایی شهرستان شاهرود، بسیار ناچیز است.
وی افزود: از وزیر ورزش و جوانان می خواهیم با نگاه عدالت محورانه، نیازهای ورزش و جوانان این شهرستان دیده شود و علاوه بر آن، برخی از شهرستانها مانند شاهرود كه امكان بهره گیری از حامیان مالی (اسپانسرها) برای حمایت از ورزش را ندارند،با نگاه ویژه ای مورد توجه قرار گیرد.
سه شنبه ١٣ دی ١٣٩٠
نظرات بینندگان
کاربر مهمان
1390/10/18 8:39
1
2
دکتر کاظم جلالی عزیز تلاش فراوان حضرتعالی برای جوانان این استان ستودنی است امیدوارم روزی مردم این شهرستان بتوانند به گونه ای قدر دان زحمات شبانه روزی حضرتعالی باشند.اگرچه اکثریت مردم ولایت مدار شاهرود شناسنامه شهرستان خود را دوست دارند اما این نکته برای کسانی است که هیچگاه چشم دیدن یک خادم زحمت کش نظام و حکومت را نداشتند . لذا ما جوانان موظفیم تا با حمایت همه جانبه باز هم ثابت کنیم که چرا مردم بزرگترین شهرستان شاهرود اختر شناسند ، و تنها یک ستاره بزرگ را برای چهارمین بار به مجلس میفرستند . تنها علتش یا به نوعی بزرگترین علتش عدالت محوری و مقابله با عدالت ستیزی است . مردم شاهوار به داشتنت مفتخرند و خداوند را شکرگزار ،پس تو نیز مانند همیشه با توان بیشتر برای شاهوار عزیزمان بکوش.
کاربر مهمان
1390/10/13 18:0
4
11
کاظم افتخار میهن .
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 


تمامي حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت دكتر كاظم جلالي می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع  بلامانع است.

شماره سامانه پیام کوتاه : 3000880099