صفحه اصلی > تمام اخبار > اخبارحوزه انتخابیه 
اخبار > راه حل مشکلات مردم شاهرود استان شدن است


نسخه چاپي  ارسال به دوست

راه حل مشکلات مردم شاهرود استان شدن است
    ...جناب رئیس جمهور، مصوبات و مشکلاتی که در ذیل مطرح گردیده و در سه سفر استانی و 6سال از عمر دولت شما هیچ گونه اقدامی در مورد آن صورت نگرفته چگونه ممکن است د رسفر چهارم شما و دوسال باقیمانده از عمر دولت عدالت گستر به بهره برداری برسد:

   

بسمه تعالی

ریاست محترم جمهور آقای دکتر احمدی نژاد

با تقدیم سلام و آرزوی سلامتی وتوفیق روز افزون برای جنابعالی

آقای دکتر احمدی نژاد  مردم شاهرودخسته اند از :

از چهار فصل یکنواخت

از زمستانهای پی درپی

از لحظه های بی بهار

رئیس جمهور محبوب ،هر از چند گاهی برخی افراد و جریانات در مرکز استان سمنان مسائلی را مطرح ، که باعث رنجش خاطر و تحریک احساسات مردم شاهرود می گردند و جو استان سمنان  را متشنج می کنند . اخیرا نیز این جریانات ( بنیاد توسعه سمنان ، نماینده سمنان وگروههای فشار و ...)در یک اقدام وقیحانه وگستاخانه ، موضوع انتقال اداره کل راه و ترابری را به مرکز استان مطرح نموده ا ند ،البته همانطور که استحضار دارید  در گذشته هم این جریانات نیت های سوء نسبت به مرکز تحقیقات کشاورزی و پارک علم و فن آوری استان واقع در شاهرود داشتند که با واکنش سریع و شجاعانه نماینده مقتدر ومردمی شاهرود موفق به انجام عمل سوء خودنگردیدند .

با عنایت  به اینکه از دیر باز بنا به نظرات کارشناسی دقیق و حساب شده ، ادارات و نهادهایی مانند اداره کل راه وترابری استان سمنان  ، راه آهن شمالشرق ، مرکز پخش فراورده های نفتی شمالشرق ، پارک علم وفن آوری استان سمنان ، فرماندهی ارشد آجا د راستان سمنان (لشگر 58 تکاور ذوالفقار) ، سازمان تبلیغات استان سمنان ،مرکز تحقیقات کشاورزی استان سمنان و  تنها فرودگاه  فعال استان  در شاهرود قرار گرفته ، چشم طمع مرکز استان به اداره کل راه وترابری  یک اقدام گستاخانه می باشد و بهتر است  در راستای اهداف دولت عدالت گستر وبا عنایت به اینکه وزارت مسکن و شهرسازی در وزارت راه ادغام گردیده و همچنین  جهت نظارت و بازدهی بیشتر   کلیه قسمتهای اداری مسکن وشهرسازی استان به شاهرود منتقل گردد و حقوق  مردم شاهرود نیز  در این زمینه ادا گردد .

آقای دکتر احمدی نژاد ، با نگاه عدالت محور جنابعالی  مصوبات بسیار خوبی در سه سفر استانی  هیئت دولت به استان سمنان به تصویب رسید ولی مانند روال گذشته در حالی که اکثر پروژه های مصوب مرکز استان به بهره برداری رسید   ، برخلاف آن بیش از 80 درصد پروژه های مهم و تاثیر گذار شاهرود بعد از این سه سفر هنوز اجرایی نشده اند.

 همانطور که استحضار دارید در دو دوره انتخابات ریاست جمهوری، مردم شاهرود  با در نظر گرفتن شعارهای عدالت محورانه جنابعالی، بیشترین رای را به شما دادند و انتظار داشتند طعم شیرین عدالت را بچشند اما مدیریت ضعیف و محافظه کارانه  برخی افراد  زیر مجموعه دولت، باعث بدبینی مردم به زحمات و شخصیت گرانقدر حضرتعالی گردیده و مردم شاهرود همچنان امیدوار به اقدامات عدالت گسترانه شما می باشند. 

جناب رئیس جمهور، مصوبات و مشکلاتی که در ذیل مطرح گردیده و در سه سفر استانی و 6سال از عمر دولت شما  هیچ گونه اقدامی در مورد آن صورت نگرفته  چگونه ممکن است د رسفر چهارم شما و دوسال باقیمانده از عمر دولت عدالت گستر به بهره برداری برسد ؟؟

1-      مهمترین مشکل شهرستان شاهرود ومیامی نرخ بالای بیکاری می باشد  که زمینه ساز بسیاری از معضلات اجتماعی نظیر اعتیاد، فساد وفحشا ،سرقت ، افسردگی جوانان،کاهش امید به زندگی ، طلاق و ... گردیده و باعث شده که شهرستان شاهرود در معضلات اجتماعی رتبه اول استان را به خود اختصاص دهد   .

و همانطور که استحضار دارید  علاوه بر شهرستان شاهرود و میامی که آمار بیکاری آن بسیار بالا می باشد  ، این آمار  در شهرستان دامغان ومهدیشهر هم در حد قابل توجهی می باشد و مقوله ای  بنام صنعت در این 4 شهرستان وجود ندارد  و این در حالیست که شهرک صنعتی سمنان با توجه ویژه استانداری و دیگر دستگاهها اجرایی مرکز استان بقدری رشد کرده که تقریبا مساحت شهرک صنعتی سمنان دو برابر شهر سمنان شده وحمایت ویژ ای از این صنایع بعمل آمده که در سمنان استقرار یابند .

همانطور که مطلع هستید شهر سمنان یک شهر کویری و با یک آب و هوای بسیار گرم و خشک و فاقد منابع آبی کافی می باشد و هر ساله سرمایه گذاری هنگفتی صرف تامین آب شهری و صنایع سمنان می گردد و این قضیه به نفع مصالح مملکتی نمی باشد زیرا شهرهایی مانند شاهرود ،میامی ، مهدیشهر ودامغان  شرایط آب و هوایی بسیار مناسب تری دارند و نیاز نیست جهت تامین آب  مصارف صنعتی اینهمه بودجه های کلان اسراف شود و جهت جلوگیری از نابودی صنایع و سرمایه ها د آینده و رعایت توسعه متوازن، مناسب تر بود که این طرح های صنعتی و اشتغال زا در شهرستان های مستعدتر استان اجرا می گردید.

شهر سمنان علاوه بر اینکه آب و هوای بسیار نامناسبی دارد از نیروی کار کافی نیز برخودار نیست ودرحدود 30 هزار نفر نیروی کار از شهرهای شمالی و دیگر شهرهای استان به شهر سمنان آمده اند واین قضیه برمی گردد به مدیریت ضعیف و انحصارگرایانه مرکز استان که در این 3 دهه نتوانسته اند توسعه متوازن را در این استان به اجرا بگذارند  .

رئیس جمهور گرانقدر ، در سفر سوم  شما به استان سمنان برخی شخصیتهای مهم استانی مهمترین مشکل استان سمنان را آب دانستند در صورتیکه منظور آنها بیشتر تامین آب شهرک های صنعتی سمنان بود و این افراد بدینوسیله قصد داشتند سرپوشی بر مشکل بیکاری فزاینده در شرق استان بگذارند  .

این در حالی است که این افراد که از مهمترین مسئولین استان می باشند علیرغم درخواستهای مکرر مردم شاهرود ، در دوره مسئولت خود تا کنون حتی یک بار هم  با مردم شاهرود ملاقات عمومی نداشته اند واز اوضاع واحوال شاهرود بی خبرند و این با روحیات یک کشور اسلامی سازگار نیست .

2-      سایت خودرو سازی که قرار بود برای حل مشکل بیکاری  در شرق استان ایجاد شود پس از کش و قوسها ی فراوان ، بعلت رویکرد  انحصار طلبانه مرکز استان و همچنین اقدامات خودسرانه مدیر عامل ایران خودرو ( آقای نجم ا لدین ) به 4 قسمت تقسیم گردید و سایت مرکزی آن را به سمنان بردند و وزیر صنایع د رحضور مردم شاهرود ،مدیر عامل ایران خودرو ودیگر مسئولین استانی  در اسفند ماه 89 وعده داد که تا  یک ماه دیگر عملیات اجرایی ساخت موتور در شاهرود آغاز و تا پایان سال 90 به بهر ه برداری برسداما هم اکنون که هشت ماه از تاریخ وعده وزیر صنایع گذشته هیچ خبری از اجرای این مصوبه در شاهرود نیست و با این وضعیت احداث این کارخانه در شاهرود غیر ممکن به نظر می رسد .

3-      کار احداث کارخانه پتاس طرود که سرمایه گذار آن هم مشخص شده بعلت بروکراسی شدید اداری مدتهاست که در پیچ و خم اداره ها سرگردان مانده و مشخص نیست که چه زمانی این موانع برای سرمایه گذاری این شرکت برطرف می شود .

4-      ورزشگاه 15 هزار نفری شاهرودپس هز تصویب در هیئت محترم دولت و تاکید حضرتعالی بر ساخت همزمان این ورزشگاه با مورد مشابه در مرکز استان، پس از سه دوره سفر استانی هنوز اجرایی نشده، در حالی که ورزشگاه 15 هزار نفری شهر سمنان در آستانه بهره برداری می باشد.

5-      کار احداث سد مجن  بعلت کمبود اعتبار متوقف شده و همچنین پروژه های انتقال آب از قطری به شاهرود و کالپوش به شاهرود به بهره برداری نرسیده است و امید است اعتبارات این سه طرح مهم بطور کامل تامین گردد .

6-      احداث جاده شاهرود- علی آباد که از مصوبات هیئت محترم دولت می باشد تاکنون اجرایی نگردیده،  این در حالی است که جنابعالی یک نماینده ویژه (استاندار گلستان) برای پی گیری و تسریع در اجرایی شدن این مصوبه منصوب نموده اید.

7-      کار احداث بزرگراه شاهرود – گرگان به علت کمبود اعتبارات متوقف گردیده، که امید است با مساعدت رئیس جمهور محبوب اعتبارات آن به طور کامل تامین گردد.

8-      خبرهای غیررسمی وجود دارد مبنی بر این که احداث بزرگراه حرم تا حرم، شهرستان شاهرود را در حاشیه قرار می دهد و با فاصله زیادی از شهر شاهرود احداث خواهد گردید که موجب نگرانی شدید مردم گردیده و در این زمینه خواستار دستور قاطع جنابعالی برای احداث این جاده در جوار شهر شاهرود می باشیم.

 

9-      تیم بسکتبال شاهرود که چند سالی است امتیاز لیگ برتر را کسب می کند بعلت عدم حمایت مالی مرکز استان نتوانسته در لیگ برتر بسکتبال به میدان برود و این در حالی است که تیم فوتبال استیل آذین با کمک مالی و حمایت های استانداری و ... به سمنان منتقل شده است و مرکز استان از تیم والیبال شهید ربیعی سمنان نیز حمایت ویژه ای نموده که این تیم بتواند امسال در لیگ برتر والیبال به میدان برود، آیا به نظر شما این عدالت است؟؟

10-   احداث شهرک سینمایی در شاهرود که یک پروژه ملی و از مصوبات دولت محترم می باشد هنوز اجرایی نگردیده است.

11-   راه آهن شاهرود – گرگان وشاهرود طبس نیز که از مصوبات دولت می باشد تا کنون اجرایی نشده است .

12-   علیرغم اینکه به تمام روستاهای سمنان گاز رسانی شده و شهرستان شاهرود در مسیر ترانزیت گاز به شمال کشور می باشد  ، تعداد زیادی روستا در شهرستان  شاهرود از نعمت گاز بی بهره می باشند .

13-   با عنایت این که فرودگاه شاهرود نزدیک به دو دهه قبل و با کمک های مردمی احداث گردیده، به علت عدم حمایت استانداری و مسئولین ذیربط بسیار بی رمق فعالیت می کند در حالی که مسئولین استان می توانستند با توجه به شرایط مناسب و آماده به کار بودن این فرودگاه کلیه پروازهای حج استان و پروازهای زیارتی به عتبات عالیات و پروازهای شاهرود – کیش و دیگر پروازهای داخلی را از طریق این فرودگاه سازماندهی نمایند و بودجه های ملی و استانی را صرف احداث فرودگاه مشابه در مرکز استان ننمایند.

14-   پروژه های کک شاهرود و سیمان بیارجمند بعلت همکاری ضعیف مسئولین و بانک های عامل به کندی پیش می رود .

15-   علیرغم اینکه شما فرمانداری شاهرود را ویژه اعلام فرمودید ، اینکار تاکنون هیچ ثمری برای شاهرود نداشته و برخلاف وعده های شما مبنی بر پرداخت بودجه شاهرود در سال 90 بصورت مستقل این اقدام نیز انجام نگرفت و مردم در اینمورد این انتظار را دارند که بودجه شاهرود از سال آینده بصورت مستقل و علاوه بر شاخص های تقسیم بودجه یک ضریب اضافی هم  به آن اختصاص یابد که بعد از چند سال  فاصله شاهرود با مرکز استان کاهش یابد .

و با عنایت به اینکه فرمانداری ویژه معاون استاندار نیز می باشد اختیارات آن نیز بصورت قانونی افزایش یابد .

16-   شهرستان شدن بخش بسطام و بیارجمند نیز از خواسته های مردم این دو بخش می باشد که لازم است عنایت ویژه ای در اینمورد داشته باشید .

17-   تغییر اسم استان به یک اسم فراگیر نیز خواسته اکثریت مردم استان می باشد که طی یک نظر سنجی یک نام فراگیر برای استان سمنان انتخاب گردد .

18-   در استخدام ادارات کل استان بصورت افراطی ،  افراد بومی شهر  سمنان استخدام گردیده اند که دراختصاص بودجه و دیگر امکانات به شهرستانها صاحب نظر می باشند وضایع کردن حقوق شهرستان ها نیزبیشتر  ریشه در این موضوع دارد و برای رفع این معظل بهتر است که استخدام افراد بومی شهر سمنان در ادارات کل  تا چند سال ممنوع و افراد مستعد از دیگر شهرستان های استان در این ادارت استخدام گردند.

19-    همان طورکه استحضار دارید:

الف) شهر شاهرود تقریبا در میانه مسیر تهران – مشهد قرار دارد و هر ساله بیش از 10 میلیون نفر مسافر که اکثر آن ها زوار امام رضا (ع) می باشند و از این مسیر تردد کرده و به لحاظ خوش آب و هوا بودن، در این شهر به استراحت می پردازند.

ب) شهر شاهرود از لحاظ امکانات تفریحی و اقامتی بسیار ضعیف می باشد.

ج) بودجه شهرداری شاهرود به طور تقریبی 20 میلیارد تومان بوده در حالی که بودجه شهرداری سمنان پنج برابر شاهرود (100 میلیارد تومان) می باشد و به همین علت شهرداری شاهرود بودجه کافی جهت ایجاد زیرساخت های تفریحی و اقامتی ندارد.

لذا با عنایت به موارد فوق مردم شاهرود از دولت عدالت گستر استدعا دارند برای پر کردن اوقات فراغت جوانان این شهر و از همه مهم تر خدمت رسانی مناسب به بیش از 10 میلیون زوار عبوری امام رضا (ع)، با مساعدت دولت محترم یک شهر بازی بسیار بزرگ و پیشرفته به همراه یک کمپ اقامتی بزرگ در این شهر احداث گردد.

20-   با عنایت به اینکه امتیاز منطقه ویژه اقتصادی به سه شهرستان سمنان ،دامغان وگرمسار اعطا گردیده ، شهرستان شاهرود و میامی از این امتیاز محروم گردیده اند.

21-    همان طور که مستحضر می باشید شهرستان شاهرود به علل متعدد، پتانسیل بالایی در زمینه آموزش عالی دارد لذا از حضرتعالی تقاضا داریم:

الف) از آن جائی که ایجاد دانشگاه جامع از خواسته های دیرینه مردم شاهرود می باشد مجوز ایجاد یک دانشگاه جامع به صورت مستقل را به این شهر اعطا فرمائید.

ب) با توجه به اینکه شهرستان شاهرود قطب کشاورزی استان می باشد مجوز ارتقاء دانشکده کشاورزی بسطام به دانشگاه صادر شود .

ج) برای ارتقاء سطح بهداشت و درمان، مجوز ایجاد دانشکدههای تخصصی دیگر نیز به دانشگاه علوم پزشکی شاهرود اعطا گردد.

22-   همانطور که استحضار دارید شهرستان میامی در مسیر ترانزیت گاز به شمال کشور قرار دارد لذا  برای رفع محرومیت این منطقه مردم میامی از شما تقاضا داریم مجوز ایجاد یک نیروگاه 500 مگاواتی برق  را به این شهرستان اعطا فرمائید .

23-   با توجه به اینکه در شهرستان میامی هیچ گونه طرح صنعتی اشتعال زایی وجود ندارد و آمار بیکاری در این شهرستان بالا می باشد با کمک دولت محترم یک طرح بزرگ صنعتی در این منطقه اجرایی گردد.

24-   همانطور که استحضار دارید شهرستان شاهرود قطب کشاوزی و گردشگری و منابع طبیعی و محیط زیست استان می باشد و از لحاظ تنوع اقلیمی به گونه ای است که طبیعت گردان و گردشگران خارجی و داخلی به آن لقب قاره کوچک داده اند  و اگر قرار باشد عدالت در استان اجرا شود مردم شاهرود از حضرتعالی انتظار دارند که اداره کل جهاد کشاورزی استان ، سرپرستی بانک کشاورزی استان و کلیه سازمان های مربوط به گردشگری ، منابع طبیعی و محیط زیست به شاهرود انتقال یابد .

 

25-   با عنایت به این که اداره کل پایانه ها چند سال قبل از شهرستان شاهرود به سمنان منتقل گریدید استدعا داریم که این مجموعه به مرکز قبلی خود یعنی شهرستان شاهرود برگردانده شود.

26-   ریاست محترم جمهوری همانطور که مطلع هستید طبق تحقیقات جامعی که در دهه 60 در کشور انجام شد شهرستان شاهرود مناسبترین نقطه ایران برای انتقال پایتخت سیاسی تشخیص داده شد و اکثر فاکتورهای لازم برای این کار را دارا بود . لذا از شما تقاضا داریم زمینه انتقال پایتخت سیاسی به شهرستان شاهرود را فراهم نمائید .

27-    همان طور که مستحضر می باشید شهرستان شاهرود در زمان جنگ بیشترین شهید و جانباز استان را تقدیم انقلاب نمود لذا مردم شاهرود از شما تقاضا دارند برای رسیدگی بهتر به وضعیت خانواده های شهدا و جانبازان عزیز اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان سمنان به شهرستان شاهرود منتقل گردد.

جناب دکتر محمود  احمدی نژاد  همانطور که رهبر فرزانه انقلاب فرموده اند شاهرود شهر معلمان دین و اخلاق که دارای مردمی باصفا ودل هایی باصفا می باشد و این مردم نیز برای احقاق حقوق خود در زمینه های فوق الذکر از هیچ اقدامی دریغ نکرده و از طریق نماینده محبوب خود جناب دکتر کاظم جلالی نیز صدایشان را به گوش مسئولین نظام رسانیده، لیکن هر زمان که نماینده شاهرود ندای عدالت خواهی سر داده، از مرکز استان به شدت مورد هجمه و حمله قرار گرفته و انواع تهمت های ناروا ( مسبب تفرقه در استان، منافع شخصی و ...) را نثار وی کرده اند و بعد از این قضایا چشم انتظار مردم شاهرود فقط اقدام قاطعانه جنابعالی در این مورد می باشد که ریشه این بی عدالتی تاریخی که از قبل از انقلاب در این استان ریشه دوانده، سوزانده شود.

آقای دکتر احمدی نژاد مردم شاهرود بشدت مشتاق حضور شما در جمع خود می باشند و برای حضور شما در خطه معلمان دین و اخلاق لحظه شماری می کنند و مشکلات  دیگری نیزو جود دارد  که فقط با حضور شما در جمع مردم شاهرود حل خواهد شد.

ریاست جمهور محبوب اگر حل مسائل فوق زمانبرمی باشد و در دوره 2ساله باقیمانده ریاست جمهوری انجام پذیر نیست بهترین و اصولی ترین راه حل این مشکلات، استان شدن شاهرود می باشد در هر صورت مردم شاهرود  دل به تیغ ذوالفقار عدالت شما بسته اند .

با سپاس فراوان  از ریاست محترم جمهوری  دکتر محمود احمدی نژاد

مردم شهید پرور وانقلابی شهرستان شاهرود ومیامی

 

شنبه ٧ آبان ١٣٩٠
نظرات بینندگان
کاربر مهمان
1390/08/26 10:12
1
0
درود بر کاظم جلالی، کاوه آهنگر شاهرود پیشگام مبارزه با بی عدالتی . خیرپیش داش کاظم .
کاربر مهمان
1390/08/16 1:47
0
1
کاظم خان یه ذره از خودت مایه بذار نه از مردم شاهرود و دامغان و... اگه شما نماینده 3 شهر یاد شده در نامه تان بودید که نامه شما می شد داستان حسین کرد شبستری !!!تازه شما که به دولت وابسته هستید و به قول دوستان کلفت شدید ،چرا به رئیس جمهور التماس می کنید؟؟؟ شما و انتخابات و عوام فریبی مردم !!! مگه تا الان کجا بودید که در این موقعیت حساس یادتان آمده تا این نامه بلند بالا رو بنویسید !!؟ و اون یه جواب داره :انتخابات و عوام فریبی مردم شاهرود!!!!
کاربر مهمان
1390/08/15 19:30
1
1
به جز خنده بر این نامه ی بچه گانه و سراسر حسادت و سوختن کاری از ما مردم سمنان بر نمیاد . و همچنین افسوس خوردن برای بی ادبی و بی شعوری نماینده ی شاهرود که صد البته این صفات را از مردم خود به ارث برده است . سالیان درازی است که مردم شاهرود و نماینده های این شهر این بحث را پیش می کشند و نه اینکه هیچ اقدامی صورت نگرفته بلکه از بس این نامه ها و اقدامات بی ارزش و تو خالی ست که حتی مورد توجه هم قرار نگرفته و هیچ جوابی هم برای هیچ نامه ایی صادر نشده که نشان از بی ارزشیِ این اقدامات بچه گانه است . مردم هم استانی شاهرودی توجه داشته باشید که همیشه در این 32 سال در نزدیکی انتخابات اقداماتی ظاهرانه و فیلم وار در جهت رفاه و رضایت مردم انجام می شده که نباید به آنها اهمیت داد و دل خوش کرد ... شاد و موفق باشید
کاربر مهمان
1390/08/14 10:23
1
1
اگه اينبار كاظم نماينده شاهرود بشه كاري كنه كه تا .... بسوزه .
کاربر مهمان
1390/08/13 12:11
0
0
اقای ریس جمهور از بی عدالتی های مرکز نشین نان در دولت عدالت محور بخدا مردم شاهرود خسته شده اند آیا یکی در این نظام مقدس اسلامی پیدا نمی شود جلوی این بی عدالتی ها را بگیرد .نمونه بارز بی عدالتی سایت ایران خودرو سمند که مسئول ارشد استان آقای رهی و مدیر عامل ایران خودرو آقای نجم الدین سمنانی و وزیر سابق صنایع آقای محرابیان که .... و مردم شاهرود آنهارا نخواهند بخشید .یک نوع حق کشی آشکارا بود.
کاربر مهمان
1390/08/12 20:24
0
1
دشمن ما شاهرودی ها، قبل از سمنان و ....، تفرقه و چند دستگی خودمونه...
کاربر مهمان
1390/08/11 17:47
2
10
کاظم ،وزارت براش لازم . شیر شیران آمده کاظم به میدان آمده .
کاربر مهمان
1390/08/11 17:37
3
12
آقاي بيطرف كه در عمل حرف مركز نشينان را ميزني من وتعدادزيادي از بچه هاي شاهرود به علت بيكاري در شهرمان در خراسان شمالي كار ميكنيم ومشكلات زيادي داريم واين نتيجه بي عدالتي استانداري سمنان است كه شهرك صنعتي آن از شهر سمنان بزرگتره وحالا كه آقاي دكتر مانند آقاي حسيني ميخواد حق ملت شاهرود را به خواست خدا پس بگيره داد شما در آمده وبه .... پرداخته ايد.
کاربر مهمان
1390/08/11 11:4
3
12
کاظم آنقدر کلفت شده که سمنانی ها از سایه اونم وحشت می کنند بیایید یک پشتوانه محکمی مردمی برای کاظم خان درست کنیم که چشم دشمنان شاهرود بترکه .
کاربر مهمان
1390/08/10 14:9
2
10
خدا ایشالا کمکمون کنه تا به حقمون برسیم
کاربر مهمان
1390/08/10 13:29
14
6
از اين چرت و پرت ها زياد گفته شده همه مي دانند موقع انتخابات است و بادمجانهاي دور قاب آقاي نماينده هم هر چيزي كه مي خواهند مي نويسند آقاي كاظم خان حزب بادي توجه داشته باشيد قاطبه مردم شاهرود از شما بي زارند ديگه دست بردار از اين مردم بدان كه اين همه تهمت كه به مردم سمنان مي زني پيش خدا بايد پاسخگو باشي فكر مي كني چند سال ديگر زنده هستي اينقدر بي خود از مردم دم نزن آنهايي كه مثل شما بيهوده و غير واقعي تلاش مي كردند و به واسطه هياهو و چاپلوسي امكانات را از ساير شهرستانها به شاهرود بياورند و موفق هم بوده اند الان در زير خروارها خاك آرميدند و انشاءالله به سزاي عمل ناخالصانه خود مي رسند شما هم اينقدر با احساسات مردم نجيب بازي نكنيد به ولله چيزي عايد شما نمي گردد ضمنا الكي مهديشهر و دامغان را هم قاطي كارهاي نا ثواب خود نكن يك مقدار از خدا بترسيد و بدانيد كه خداوند بزرگ بر همه اعمال ها شاهد و ناظر است و من مي دانم كه اين مطالب را حذف ميكني و در سايت قرار نمي دهي و بدان اين مطالب هميشه در ذهن شما خواهد بود و اين وجدان شماست كه چه كار كند . از طرف بيطرف
کاربر مهمان
1390/08/09 22:43
2
12
درود بر مردم غیور شاهرود .
کاربر مهمان
1390/08/09 20:45
3
8
حق مردم مهدی شهر خیلی بیشتر از شاهرود تضیییع شده است
کاربر مهمان
1390/08/09 19:27
3
10
مردم شهرستان دامغان نیز از بی عدالتی و ظلم مضاعف مرکز استان خسته شده اند و امادگی هرگونه همکاری جهت اجرای عدالت و اعتراض به این ظلم را دارند
کاربر مهمان
1390/08/09 18:10
19
6
با احساسات مردم بازي نكن . همه مي دانند نزديك انتخابات است جناب دكتر .
کاربر مهمان
1390/08/09 10:37
3
17
بنده به عنوان يك مهديشهري از اينكه مشكلات بيكاري در مهديشهر را هم در نامه خود ذكر كرده ايد از مردم شاهرود تشكر مي كنم .
کاربر مهمان
1390/08/08 22:40
5
20
ما جوانان دامغانی حمایت کامل خود را از این نامه اعلام میداریم
کاربر مهمان
1390/08/08 19:16
18
8
میخاید کلا تهرانو بیارن شاهرود.من دانشجو شهرتونم.شهر نیست ک
کاربر مهمان
1390/08/08 12:34
4
18
امروز در شاهرود نیاز به حسین فهمیده داریم که در مقابل زورگویان مرکز استان به میدان بروند .
کاربر مهمان
1390/08/08 11:6
3
17
شهرستان شاهرود که بزرگترین شهرستان کشور قلمداد میشود زادگاه بسیاری از شخصیتها نامداران لشکری،کشوری وحکومتی بوده و به کمک این شناسنامه ها که یکی از آنها امروز کاظم جلالی بوده و نماینده محبوب ومردمی این نامداران قلمداد میشود قطعاً با حمایت همه جانبه مردم شهید پرور شاهرود این درخواست به ثمر خواهد نشست
کاربر مهمان
1390/08/08 10:12
3
17
موج همبستگی مردم شاهرود در راه است .درود بر مردم عدالت خواه شاهرود
کاربر مهمان
1390/08/08 9:18
2
14
مردم شريف ومحجوب وشجاع شاهوار آفرين بر شما و اتحاد مباركتان افرين بر غيرت وهمت والايتان شما در اينده نزد فرزندانتان سربلند خواهيد بود خداوند متعال نيز به چنين مردمي كمك خواهد كرد و موانع را بر طرف ميكند به اميد موفقيت شما بزرگواران دعاي پدران ومادراني كه جوانهاي بيكار دارند پشت سر شما و كساني خواهد بود كه از توان خود در راه احياي عدالت تلاش ميكنند درود بر شما وقلمها وقدمهايتان سلامت پيروز وسربلند باشيد.
کاربر مهمان
1390/08/08 1:40
4
30
تیغ ذوالفقار عدالت آقای رییس جمهور حالا دیگه کندتر از این حرفاست که بتونه شما رو استان!!!! کنه. الکی دلتون خوشه.
کاربر مهمان
1390/08/07 19:10
3
15
سلام در پاسخ به درخواست دوستمان كه خواسته بودند افراد مهم نامه را امضاء كنند بايد گفت بهتر است طوماري تهيه وتوسط مردم امضا شود چرا كه سرشناس تر از مردم در شاهرود كسي را نداريم.
کاربر مهمان
1390/08/07 17:2
4
22
با توجه به نامه خوب وپرمحتوای مردم اگه شما صلاح بدونید وبا توجه زیاد بودن افراد سرشناس شاهرودی در جای جای ایران بهتر است این نامه ار افرادی چون آیت الله شاهرودی،داوود میرباقری و سایر افراد سرشناس امضاءنمایند تا در پشت این نامه یک نامه تأیید کننده ضمیمه نمایند تا اعتبار خاصی پیدا کند.
کاربر مهمان
1390/08/07 13:34
4
23
آقای رئیس جمهور محترم از وعده هایی که اجرایی نمی شودخسته شده ایم مردم شاهرود منتظر اقدام قاطعانه شما هستند .
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 


تمامي حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت دكتر كاظم جلالي می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع  بلامانع است.

شماره سامانه پیام کوتاه : 3000880099