صفحه اصلی > آرشیو روز نوشته ها  
اخبار > شنبه 15 تا پنج شنبه 20 آبان ماه


نسخه چاپي  ارسال به دوست

شنبه 15 تا پنج شنبه 20 آبان ماه
    * برخی دوستان به روزنوشته ها نقد داشتند. لذا از این پس به طریق گزارش هفتگی می نویسم. البته روش قبلی را نیز بعضاً ادامه خواهیم داد. منتظریم تا خوانندگان عزیز با نظرات اصلاحی خود مسیر را برای ما هموارتر سازند.*

   

1

در طول این هفته مجلس هر روز برای بررسی لایحه برنامه پنجم دو شیفت کاری از ساعت 8 صبح الی 12 و از 2 عصر تا حدود  پنج یا 5:30 غروب جلسه داشته است و حدود 65 ماده از مواد برنامه به تصویب رسیده است.

2

در طول این هفته صبح روز یکشنبه از ساعت شش و نیم صبح تا هشت و ربع جلسه هیأت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی برگزار و در خصوص اجرای قانون تحریم کالاهای صهیونیستی بحث و بررسی شد.

3

با توجه به حداثه تلخ میدان کاج سعادت آباد، روز چهارشنبه از ساعت شش و نیم صبح تا هشت و ربع جلسه ای با حضور آقایان عبدالهی معاون امنیتی وزیر کشور، سردار ساجد نیا ، فرماندهی انتظامی تهران بزرگ و جعفری دولت آبادی دادستان تهران و رئیس اورژانس تهران در محل کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی برگزار شد که مشروح این جلسه را برای اصحاب رسانه توضیح دادم.

4

در طول این هفته چند جلسه برای کیفی تر کردن سایت با دوستان دست اندرکار داشتیم. امیدوارم در طول هفته آتی و روزهای آینده اصلاحات مورد نظر اعمال شود.

5

در این هفته با معاونت محترم برنامه ریزی و نظارت راهبردی ریاست جمهوری جلسه داشته و سیزده نامه خدمت ایشان ارائه کردم که همه این نامه ها در خصوص پروژه های شهرستان بود که در یکی از دست نوشته ها مشروح این ملاقات و نامه ها را تبیین کردم.

6

در این هفته پیشنهادهای خودم را برای تنظیم پیش مصوبه سفر سوم ریاست محترم جمهور و هیأت دولت جهت استاندار محترم ارسال کردم که البته وقت زیادی هم برد.

7

در این هفته روز چهارشنبه دو ساعتی را هم جهت ملاقات عمومی با همشهریان عزیز در دفتر تهران گذاشتیم و به مشکلات و مسائل آنان رسیدگی کردیم.

8

به کمک دفتر، نامه هایی هم که از مردم رسیده بود را به مسئولین مربوطه ارجاع نمودیم.

9

 با معاون محترم وزیر راه و ترابری در خصوص آزاد راه حرم تا حرم به تفصیل گفتگو کردم که ایشان نیز نامه ای به دو معاون دیگر وزارت راه و ترابری تنظیم نمودند و رونوشت آن را برایم ارسال کردند .

10

جلسه کمیته تحقیق و تفحص از نحوه عضویت و عملکرد سازمانها و وزارتخانه ها در سازمان های بین المللی که بنده نیز عضو آن هستم روز چهارشنبه تشکیل جلسه داد و بنده در آن جلسه نیز حضور یافتم.

11

در روز سه شنبه نیز از ساعت هفت و نیم صبح تا هشت به اتفاق جناب آقای بروجردی با ریاست محترم مجلس شورای اسلامی جناب آقای دکتر لاریجانی جلسه داشتیم.

12

در روز یکشنبه از ساعت شش عصر پس از نماز مغرب و عشاء تا ساعت هفت و نیم در جلسه شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان جهت انتخاب هیأت رئیسه فراکسیون شرکت کردم.

13

از آنجا که باجناقم مرحوم شده بود، در مراسم وی نیز حضور داشتم. متأسفانه در مراسم ختم دوست ارزشمندم جناب آقای غروی به دلیل همزمانی مراسم وی با مراسم باجناقم نتوانستم حضور یابم.

14

روز پنج شنبه جلسه مفصلی با یک سرمایه گذار برای یکی از پروژه های مهم شاهرود داشتم که بعد از روشن شدن افق کار آن را توضیح خواهم داد.

15

در طول این هفته به همه سئوالات شهروندان در ستون سئوالات سایت پاسخ داده و دو دست نوشته نیز نگاشته ام که درج شده است.

16

یکشنبه شب از ساعت هشت و نیم تا نه و نیم شب در برنامه دو نیم ساعت شبکه خبر به مناسبت سفر رئیس جمهور آمریکا به آسیای جنوب شرقی شرکت کردم.

17

در این هفته مصاحبه های متعددی با رسانه ها از جمله در خصوص گزارش آمانو در بحث هسته ای، غدیر و سفر مقام معظم رهبری به قم و سفر اوباما و اجلاس گروه بیست و حادثه میدان کاج سعادت آباد داشتم.

18

روز چهارشنبه مصاحبه مفصلی با هفته نامه مثلث در خصوص بلوکه کرن دارایی های ایران توسط آمریکا در آبان ماه سال 58 داشتم که در شماره آتی آن به چاپ می رسد.

يکشنبه ٢٣ آبان ١٣٨٩
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 


تمامي حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت دكتر كاظم جلالي می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع  بلامانع است.

شماره سامانه پیام کوتاه : 3000880099