صفحه اصلی > آرشیو روز نوشته ها  
اخبار > پنج شنبه 13 آبان 89


نسخه چاپي  ارسال به دوست

پنج شنبه 13 آبان 89
    پنج شنبه 13 آبان 89

   

صبحگاه به اتفاق فرماندار محترم به فرودگاه شاهرود رفتيم تا از جناب آقاي دكتر جهرمي مديرعامل محترم بانك صادرات استقبال نماييم. ايشان مدتي استاندار استان ما بود و نسبت به استان تعلق خاطر دارد و در دوران وزارت كارشان و حتي قبل از آن موضوع انتقال آب از شمال و يا درياي خزر همواره در ديدارهايي كه داشتيم مطرح      مي نمودند.

پس از استقبال در مسير داخل اتومبيل موضوع رتبه ي بانك صادرات در استانمان شد كه هم اكنون رتبه ي چهارم است و ايشان از مدير استان مي خواستند آن را ارتقا دهد. من هم گلايه هاي جدي را از نوع برخورد بانك بيان كردم. گفتم در مقاطعي آن قدر مديريت بانك صادرات استان نابسامان بود كه هر كسي به سراغ من مي آمد براي سرمايه گذاري به او تاكيد مي كردم حتماً طرف قراردادت بانك صادرات نباشد چون كارها قفل مي شود.

در محل فرمانداري ايشان جلسه اي را با مسئولين كارگروه اشتغال و سرمايه گذاري و مديران بخش صنعت و صنعتگران داشتند. و در پايان نيز از شهرك صنعتي شاهرود بازديد كردند.

پس از عزيمت آقاي دكتر جهرمي به دامغان، به اتفاق فرماندار محترم به جمع راه پيمايان سيزدهم آبان در شاهرود پيوستم. دانش آموزان عزيزمان با اشتياق در راهپيمايي حضور يافتند. در آن جا با امام جمعه ي عزيزمان خاطراتي از گذشته را يادآور شدم، اين كه چند سالي از زمان دانشجويي در جلوي لانه ي جاسوسي در تهران قطعنامه راهپيمايي را مي خواندم و اتفاقاً يك بار در اواخر قطعنامه صدايم گرفت و موجب خنده ي حضار شد.

پس از راهپيمايي باز در معيت فرماندار عزيزمان به بازديد از دوسايت مسكن مهر پرداختيم. اولين بازديدمان از مسكن مهر در زير پاي دانشگاه صنعتي شاهرود بود كه مدتي پيش كلنگ زني كرديم. اين بار كه محيط را ديدم كاملاً با دفعه ي قبل كه ديده بودم متفاوت بود.

خيابان كشي شده و در بسياري از جاها جدول گذاشته شده است. ستون هاي برق يا نصب شد و يا در حال نصب بود و پيمانكاران مشغول كار جدي بودند. شايد مردم عزيز ما در شاهرود ندانند ولي ماه ديگر يك شهر بزرگ در مساحت هفتاد و چهار كيلومتر شهري رخ برخواهد كشيد و سه هزار دويست واحد مسكوني در اين منطقه در حال احداث مي باشد.

پس از آن به مسكن مهر شماره يك در كنار شهرك البرز رفتيم. در آن جا كه اولين فاز شهرك مهر و قبلاً عقب بود نيز كارهاي جدي انجام شده است و بخش هايي به پايان كار نزديكند.

پس از اين بازديد ها به محل فرماندار رفتيم و از ساعت يك بعد از ظهر تا ساعت شش و نيم عصر به مدت پنج ساعت و نيم بدون وقفه با مسئولين اجرايي جلسه ي بررسي و پيش مصوبات سفر دور سوم رياست محترم جمهور و هيئت دولت را داشتيم. در همين فاصله ائمه محترم جمعه شهرستان نيز دعوت شدند تا از آخرين نظرات آن بزرگواران نيز در تنظيم اين اسناد بهره مند شويم. دستگاه هاي مختلف طي اين پنج ساعت و نيم فرصت يافتند تا نيازهاي خود را مطرح نمايند.

از ساعت شش و نيم عصر تا حدود هفت و ربع يك جلسه ي سه نفره بين امام جمعه، نماينده و فرماندار تشكيل شد و آخرين هماهنگي ها را در پاره اي از امور شهرستان داشتيم.

ساعت هفت عصر جلسه اي با بزرگان، اصناف، صنعتگران و برخي مديران در خصوص فرودگاه شاهرود داشتيم كه اين جلسه نيز ساعت نه و نيم شب به طول انجاميد و پس از آن نيز پاسخگوي بخشي از شهروندان بودم.

 

يکشنبه ١٦ آبان ١٣٨٩
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 


تمامي حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت دكتر كاظم جلالي می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع  بلامانع است.

شماره سامانه پیام کوتاه : 3000880099