صفحه اصلی > آرشیو روز نوشته ها  
اخبار > یکشنبه 9 آبانماه الی چهارشنبه 12 آبانماه 89


نسخه چاپي  ارسال به دوست

یکشنبه 9 آبانماه الی چهارشنبه 12 آبانماه 89
    یکشنبه 9 آبانماه الی چهارشنبه 12 آبانماه 89

   

یکشنبه 9 آبان

صبح و عصر در جلسه علنی مجلس شورای اسلامی شرکت کردم. بررسی لایحه برنامه پنجم از دیروز در مجلس آغاز شد و قرار است از امروز در دو شیفت صبح و عصر کار استمرار یابد.

پس از اتمام جلسه علنی مجلس شورای اسلامی در ساعت حدود 6 عصر به سمت دفتر دکتر جهرمی، مدیرعامل محترم بانک صادرات رفتم. این روزها ترافیک در تهران به شکل منزجرکننده ای درآمده است.

از ساعت 7 تا 8 شب با ایشان جلسه داشته و در خصوص برخی پروژه های شاهرود گفتگو کردیم. قرار شد ایشان پنجشنبه با پرواز به شاهرود تشریف بیاورند.

دو شنبه 10 آبان

صبح در جلسه علنی مجلس شورای اسلامی حضور یافتم. دستور جلسه ادامه بررسی لایحه برنامه پنجم بود. از قبل با جناب آقای دکتر دانشجو، وزیر محترم علوم، تحقیقات و فناوری هماهنگ کردم تا جلسه ای را برای بررسی مسائل مربوط به آموزش عالی و دانشگاهها در شاهرود داشته باشیم. از استاندار محترم، امام جمعه محترم، فرماندار محترم، رئیس محترم دانشگاه صنعتی شاهرود و حضرت حجه الاسلام و المسلمین جناب آقای نظری امام جمعه سابق و عضو محترم هیأت امنای دانشگاه صنعتی شاهرود نیز دعوت به عمل آمد تا در این جلسه حضور یابند. جلسه از حدود ساعت 16 آغاز و تا ساعت 18 ادامه یافت.تصمیمات بسیار خوبی اتخاذ شد و بی تردید این جلسه می تواند یک نقطه عطفی در توسعه دانشگاه شاهرود و بهبود وضعیت آموزش عالی باشد.

شب هنگام نیز بعد از حدود 15 سال تیم بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق را برای شام دعوت کردم. جلسه انس خوبی بود.

سه شنبه 11 آبان

صبح به مجلس شورای اسلامی رفتیم. لایحه برنامه پنجم در دستور کار است. صبح تا ظهر این بررسی ادامه یافت. ظهر هنگام ساعتی برای نماز و ناهار تعطیل شد. پس از آن ساعت 14 جلسه آغاز شد و تا ساعت حدود 18 جلسه ادامه یافت. بررسی برنامه پنجم جلسات زنده و پر تکاپویی در داخل مجلس است.

چهارشنبه 12 آبان

صبح در جلسه علنی مجلس شورای اسلامی شرکت کردم. لایحه برنامه پنجم همچنان  در دستور کار مجلس است و از مجموعه دویست ماده ای برنامه تاکنون حدود 33 ماده بررسی و تصویب شده است.

ظهر هنگام مجلس جهت نماز و ناهار اعلام تنفس کرد و جلسه مجدداً ساعت 2 عصر آغاز شد.

من از یکماه قبل به دانشگاهیان دامغان برای شب سیزدهم آبانماه وعده سخنرانی داده بودم. مترصد بودم با عنایت به جلسه مجلس و لغو مرخصی ها به دامغان نروم اما گفتند اعلامیه دادند و دیگر قابل لغو نیست. لذا حدود ساعت 3 عصر به سمت دامغان حرکت کردم. حدود ساعت 6 عصر به دامغان رسیدم. حدود دو ساعتی سخنرانی و پرسش و پاسخ به طول انجامید. شام را هم در سلف دانشگاه خوردیم. دانشجویان به شوخی می گفتند اگر ممکن است شما بیشتر به دانشگاه ما بیائید تا ما هم به برکت حضور شما شام خوبی بخوریم.

يکشنبه ١٦ آبان ١٣٨٩
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 


تمامي حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت دكتر كاظم جلالي می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع  بلامانع است.

شماره سامانه پیام کوتاه : 3000880099