صفحه اصلی > آرشیو روز نوشته ها  
اخبار > پنجشنبه 6 آبان 89


نسخه چاپي  ارسال به دوست

پنجشنبه 6 آبان 89
    پنجشنبه 6 آبان 89

   

ساعت پنج صبح از منزل خارج شدم تا بتوانم به پرواز ساعت شش و بيست شاهرود برسم. حدود  ساعت 6 و ربع سوار به هواپیما شدم. طبق برنامه تنظیمی قبلی و به دعوت اینجانب و جناب آقای ملک محمدی، نماینده محترم دامغان مقرر شد جناب آقای دکتر طالبی مدیر عامل محترم بانک کشاورزی به شاهرود و دامغان سفر نمایند. آقای دکتر طالبی فردی متواضع و بسیار دلسوز است. فرصت خیلی مناسبی بود که از آغاز پرواز تا شاهرود در خصوص مشکلات بخش کشاورزی و بانک با هم تبادل نظر داشته باشیم. البته از معرفی شاهرود و ظرفیت های آن غفلت نکردم.

پس از رسیدن به شاهرود به فرمانداری رفتیم و در جمع مدیران بانک و مسئولین شهرستان جلسه ای داشتیم و سپس در تالار آفتاب ارشاد در جمع مسئولین و کشاورزان نمونه حاضر شدیم و به تفصیل دراین جلسه دامداران و کشاورزان مشکلات بخش خود را مطرح نمودند. جلسه تا حدود ساعت 10:30 به طول انجامید و میهمان عزیز ما به سمت دامغان عزیمت کرد.

پس از آن به اتفاق آقای سیف علیان به سمت گاوداری وی رفتیم. وی گاوداری بزرگ با امکانات مناسب دارد. بخش های مختلف این گاوداری را بازدید کردیم. علیرغم همه تلاش های انجام شده، امروز بخش دامپروری کشور دچار مشکلات فراوانی است.

پس از بازدید از گاوداری به سمت دانشگاه صنعتی شاهرود رهسپار شدیم. اینهم از اقتضائات مسئولیت نمایندگی است که یک باره از یک حوزه کاری باید بلافاصله به حوزه کاری دیگر وارد شد و اتفاقاً در همه این حوزه ها باید نیمچه تخصصی داشت و حتی سخنرانی کرد. در دانشگاه جلسه مفصلی با ریاست محترم دانشگاه صنعتی در خصوص وضعیت فعلی دانشگاه و چشم انداز آن داشتیم.

ساعت4 بعد از ظهر در محل فرمانداری جلسه ای برای فرودگاه داشتیم. در این جلسه هم فعالیت های فعلی فرودگاه مورد ارزیابی قرار گرفت و هم راهکارهای فعالتر شدن آن اندیشیده شد. جلسه فرودگاه سه ساعتی به طول انجامید تا حدود ساعت 7 شب. پس از آن با برخی موکلین دیدار داشتم و نهایتاً در مراسم عروسی دوست قدیمی ام جناب آقای سعید زحمتی حضور یافتم و آنجا فرصتی شد تا برخی دوستانی که توفیق دیدارشان کمتر نصیب می شود را زیارت کنم.

سه شنبه ١١ آبان ١٣٨٩
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 


تمامي حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت دكتر كاظم جلالي می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع  بلامانع است.

شماره سامانه پیام کوتاه : 3000880099