صفحه اصلی > آرشیو روز نوشته ها  
اخبار > از يكشنبه اول اسفندماه تا پايان سال 1389


نسخه چاپي  ارسال به دوست

از يكشنبه اول اسفندماه تا پايان سال 1389
    ...از شنبه بيستم اسفندماه تاكنون نيز ضمن حضور در جلسات مجلس و كميسيون خصوصاً با تراكم كار بودجه عمده وقت ما صرف حضور در مجلس شد و همچنين نامه هاي مردمي را پي گيري نموده و با اشخاصي از شاهرودي ها در تهران ملاقات داشتم....

   

از يكشنبه اول اسفندماه تا پايان سال 1389

1-      يكشنبه اول اسفندماه، رياست محترم جمهور بودجه سال 1390 را به مجلس تقديم داشت. در حاشيه اين جلسه با ايشان گفتگو كردم و گفتم آيا ديگر مي توانم آن خبر خوش استقلال بودجه را به مردم عزيزمان اعلام نمايم. با موافقت ايشان اين خبر به مردم عزيزمان اعلام شد. همچنين طي نامه اي از وزير محترم نفت خواستم تا دستور دهند عمليات گازرساني به روستاهاي بكران، كوهان و روستاهاي آن منطقه را دستور دهند آغاز شود.

2-      سفر سه روزه اي را جهت سخنراني در بنياد كوربر به آلمان داشتم و طي اين سه روز ضمن سخنراني و پرسش و پاسخ در اين بنياد، با رئيس كميسون سياست خارجي، رئيس و برخي اعضاي حزب سبزهاي پارلمان، رئيس و اعضاي گروه دوستي پارلمان آلمان با مجلس شوراي اسلامي، رئيس بنياد علم و سياست، معاون سياسي وزارت خارجه آن كشور و مسئولين و جمعي از اعضاي كميسيون فرهنگي پارلمان آلمان ملاقات داشتم.

3-      در خصوص نيروگاه شاهرود و كاهش ظرفيت احتمالي آن از وزير محترم نيرو سوال پرسيدم. اگر چه سوال من هنوز در دستور كار كميسيون انرژي قرار نگرفت اما وزير محترم و معاونت محترم ايشان و مدير كل محترم استانمان پاسخ دادند كه اين صرفاً يك اشتباه در تابلو بوده و واقعيت ندارد. كماكان سوال بنده جاري و ساري است.

4-      جلسه طولاني بين بنده، استاندار محترم و مديرعامل محترم ايران خودرو در خصوص قضيه خودروسازي برگزار شد و در اين جلسه خيلي صريح نقدها و نقطه نظرات خود را مطرح كردم.

5-      روز سه شنبه دهم اسفندماه، در پي طرح سوال اينحانب و نمايندگان محترم دامغان و گرمسار جلسه اي در محل دفتر جناب آقاي مهندس محرابيان وزير محترم صنايع و معادن با حضور استاندار محترم برگزار شد. جلسه، طوفاني، معترضانه و جدي بود. مقرر شد در سه شهر ديگر استان، خودرو سازي با حضور مدير عامل محترم ايران خودرو كلنگ زني شود.

6-      چهارشنبه يازدهم اسفندماه، اين كلنگ زني انجام شد و شب هنگام نيز جلسه موثرين با حضور استاندار محترم و مدير عامل محترم ايران خودرو برگزار شد.

7-      پنج شنبه دوازدهم اسفندماه باتفاق استاندار محترم و فرماندار عزيزمان و مديران كل محترم راه و ترابري، گاز، جهاد كشاورزي و ... به شهر بيارجمند رفتيم. ابتدا يك جلسه در محل دفتر امام جمعه ارزشمند اين شهر برگزار شد و گزارش هاي خوبي توسط مديران حاضر در جلسه ارائه گرديد. سپس گازرساني به بيارجمند و همچنين استخر ذخيره آب قنات بزرگ، مصلي و مركز بهداشتي و درماني آن شهر كلنگ زني شد و از كارخانه سيمان بيارجمند نيز بازديد بعمل آروديم.

8-      روز جمعه سيزدهم اسفندماه در محل دفتر شاهرود با مردم عزيزمان ملاقات داشتم و شب هنگام به تهران بازگشتم.

9-      روز شنبه چهاردهم اسفندماه، جلساتي را در محل كميسيون امنيت ملي و سياست خارجي و همچنين در كميته تحقيق و تفحص از شواري عالي ايرانيان خارج از كشور داشتم.

10-   روز يكشنبه شانزدهم اسفندماه، با وزير محترم تعاون، وزير محترم اقتصاد و دارايي جلسه داشتم. هم چنين با معاون محترم وزير صنايع در خصوص واگذاري پانزده هكتار زمين از شركت ذغال سنگ البرز شرقي به دانشگاه علوم پزشكي، مشكلات شركت هاي ذغالي و پتاس طرود جلسه داشتم.

11-   سه شنبه و چهارشنبه هفدهم هجدهم اسفندماه، در جلسه علني مجلس و كميسيون حضور يافتم

12-   چهار شنبه هجدهم اسفندماه، به سمت شاهرود عزيمت كردم و پنج شنبه و جمعه نوزدهم و بيستم اسفندماه نيز در شاهرود بوده و با مردم عزيزمان ملاقات كردم و بنايمان با دفتر شاهرود اين بود كه هيچ مراجعه كننده و خواستار ملاقات از سال 89 براي سال 90 باقي نماند كه بنا بر گزارشات دفتر، قليلي از اشخاص كه به تماس دفتر پاسخگو نبودند فقط باقي ماندند.

13-   از شنبه بيستم اسفندماه تاكنون نيز ضمن حضور در جلسات مجلس و كميسيون خصوصاً با تراكم كار بودجه عمده وقت ما صرف حضور در مجلس شد و همچنين نامه هاي مردمي را پي گيري نموده  و با اشخاصي از شاهرودي ها در تهران ملاقات داشتم.

 

شنبه ٢٨ اسفند ١٣٨٩
نظرات بینندگان
کاربر مهمان
1390/01/29 15:9
0
0
با سلام ضمن تشكر وقدر داني از زحمات شما اقاي دكتر لطفا فكري به حال اسفالت بين روستاي قلعه نوخالصه و يونس اباد كنيد. كه از روز اولشم بدتر شده با چالهاي فراوان و... به فكر مصرف سوخت روستائيان هم باشيد با تشكر
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 


تمامي حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت دكتر كاظم جلالي می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع  بلامانع است.

شماره سامانه پیام کوتاه : 3000880099