صفحه اصلی > آرشیو روز نوشته ها  
اخبار > از شنبه بيست و سوم بهمن ماه تا شنبه سي ام بهمن ماه


نسخه چاپي  ارسال به دوست

از شنبه بيست و سوم بهمن ماه تا شنبه سي ام بهمن ماه
    از شنبه بيست و سوم بهمن ماه تا شنبه سي ام بهمن ماه

   

1-      روز شنبه بيست و سوم بهمن ماه، بعد از بازگشت از سفر چند روزه به شاهرود به كارهاي عقب مانده پرداختم و گزارش هايي را مطالعه كردم و مطالب سايت را ديدم و به سوالاتي پاسخ دادم. با فعال شدن سايت، روزي چند ساعت مجبور به پرداختن به آن و نگاشتن مطالب هستم. جناب آقاي ملك محمدي هم با بنده تماس گرفته و از فضاي ملتهب و نگراني مردم شريف دامغان در خصوص خودروسازي صحبت كرد. قرار شد همفكري داشته باشيم.

2-      روز يكشنبه بيست و چهارم بهمن ماه، در جلسه علني مجلس شوراي اسلامي شركت كردم و بعد از ظهر نيز در جلسه كميسيون امنيت ملي و سياست خارجي حضور يافتم. گفتگوي سه نفره اي نيز بين ما نمايندگان شهرستان هاي گرمسار، دامغان و شاهرود بود و همه از ماجراي كلنگ زني خودروسازي آنهم با آن كيفيت انحصارگرايانه گلايه داشتيم و قرار شد پي گيري نماييم.

3-      روز دوشنبه بيست و پنجم بهمن ماه، با دو شركت هواپيمايي و مدير عامل محترم هما جهت راه اندازي پروازهاي شاهرود – ايلام جهت زائران عتبات عاليات داشتيم و با مدير عامل محترم شركت آسمان نيز گفتگوي تلفني كردم.

4-      روز سه شنبه بيست و ششم بهمن ماه، صبح در جلسه علني مجلس شوراي اسلامي شركت كردم. جو جلسه با توجه به فتنه ديروز ملتهب بود. بعد از ظهر در جلسه كميسيون امنيت ملي و سياست خارجي حضور يافتم. وزير محترم كشور هم در جلسه حاضر شده و در خصوص مسائل فتنه ديروز توضيحاتي ارائه كرد. همچنين امروز يك سوالي از وزير محترم صنايع و معادن با سه امضاي اينجانب و نمايندگان محترم گرمسار و دامغان تنظيم و به هيئت رئيسه تقديم كرديم.

5-      روز چهارشنبه بيست و هفتم بهمن ماه، صبح در جلسه علني مجلس شوراي اسلامي شركت كردم. ظهر هنگام نيز به وزارت امور خارجه رفتم و با معاونت اروپاي آن وزارتخانه جلسه مفصلي داشتم.

6-      روز پنجشنبه بيست و هشتم بهمن ماه، بسياري از نامه هاي مردمي را ديدم. به سوالات مردم در سايت پاسخ دادم و به كارهاي عقب مانده پرداختم. همچنين با دبير محترم شوراي عالي امنيت ملي ملاقات داشتم.

7-      روز جمعه بيست و نهم بهمن ماه، جناب آقاي دكتر رهي استاندار محترم با بنده تماس گرفته و فرمودند مدير عامل محترم ايران خودرو خواهان يك جلسه سه نفري با حضور جنابعالي و بنده هستند. بالاخره شب هنگام از ساعت حدود هفت و نيم تا حدود ده و نيم شب جلسه داشتيم و گلايه مفصلي نموديم. قرار شد هر چه سريعتر به شاهرود سفر داشته باشند و در جمع موثرترين شاهرودي با مردم گفتگو نمايند.

8-      روز شنبه سي ام بهمن ماه، با رياست محترم جمهوري، جناب آقاي دكتر احمدي نژاد ملاقات خصوصي داشته و در خصوص خودروسازي، شهرك سينمايي، سفر به شاهرود و ملاقات جمعي از بزرگان شاهرود با ايشان به گفتگو پرداختم.

همچنين در اين روز با رياست محترم مجلس شوراي اسلامي جناب آقاي دكتر لاريجاني ملاقات و گفتگو داشتم.

سه شنبه ٣ اسفند ١٣٨٩
نظرات بینندگان
کاربر مهمان
1389/12/04 11:30
0
0
سلام و خسته نباشيد خدمت بزرگ مرد روزهاي سخت نماينده محبوب شهرستان شاهرود آقاي دكتر جلالي . آقاي دكتر جلالي از زحمات فراران شما در رابطه با به ثمر رساندن جدايي بودجه شهرستان از استان بي نهايت سپاسگذاريم . همواره موفق باشيد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 


تمامي حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت دكتر كاظم جلالي می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع  بلامانع است.

شماره سامانه پیام کوتاه : 3000880099