صفحه اصلی > آرشیو روز نوشته ها  
اخبار > از شنبه 29 آبان ماه تا جمعه 5 آذر ماه


نسخه چاپي  ارسال به دوست

از شنبه 29 آبان ماه تا جمعه 5 آذر ماه
    از شنبه 29 آبان ماه تا جمعه 5 آذر ماه

   

1/ در این هفته از روز دوشنبه 29 آبان ماه تا چهارشنبه سوم آذرماه صبح و عصر در دو شیفت متوالی در جلسات علنی مجلس شورای اسلامی جهت بررسی لایحه برنامه توسعه پنجم کشور شرکت کردم.

2/ در همین روزها بسیاری از نامه های مردمی را بررسی کرده و به مسئولین مربوطه جهت مساعدت ارجاع داده ام.

3/ گزارشات ارسالی از وزارت امور خارجه و برخی دیگر از وزارت خانه ها و سازمانها را مطالعه کرده ام.

4/ صبح روز یکشنبه، جلسه ای با مسئولین نیروهای مسلح جهت بررسی مواد مربوط به بخش دفاع در برنامه پنجم داشتیم و نقطه نظرات آنان را استماع کردیم.

5/ صبح روز دوشنبه به اتفاق سرکار خانم افتخاری با وزیر محترم راه و ترابری جلسه داشتیم که مشروح این ملاقات در دست نوشته نگاشتم.

6/ مصاحبه هایی را در طول هفته با رسانه ها داشتم؛ خصوصاً اینکه برخی سایت ها به دروغ، نام بنده را جزو امضاء کنندگان سئوال از رئیس جمهور ذکر کرده بودند. لذا برخی نیز در این خصوص مصاحبه می کردند.

7/ ظهر روز سه شنبه با ریاست محترم مجلس شورای اسلامی جلسه داشتم.

8/ جمعی از دانشجویان دانشگاه پیام نور واحد دامغان، که اتفاقاً جمعی از آنان شاهرودی بودند در یکی از جلسات مجلس حضور یافته و بنده نیز دقایقی خدمتشان بودم.

9/ در این هفته یک ملاقات خارجی نیز داشتم. در روز سه  شنبه در محل مجلس شورای اسلامی مدیر کل خاورمیانه وزارت امور خارجه آلمان، اقای میشائیلیس با بنده ملاقات کرد.

10/ در این هفته دو روز پنج شنبه و جمعه را در شاهرود حضور داشتم.

11/ در روز پنج شنبه جناب آقای مهندس ضرغامی در شاهرود حضور یافت و به اتفاق از بخش های مختلف شاهرود با هدف تعیین تکلیف شهرک سینمایی بازدید کردیم.

12/ پنج شنبه شب در مراسم ختم شهید رضا علمشاهی در شهر مجن حضور یافتم. این برادر عزیز که جانباز شیمیائی بود، مدتها رنج و درد تحمل کرده اما بااستقامت بود. آخرین دیدارم با ایشان حدود 2 ماه پیش بود. او برادر شهید عباس علمشاهی است. عباس از همرزمان و از دوستان بسیار نزدیکم بود. در منطقه گردویی، گردوش، آلاغلو ما آنچنان با هم الفت یافته بودیم که بدون دیدار هم ممکن نبود بخوابیم.

13/ روز جمعه صبح تا ظهر با برخی مسئولین جلسه و همچنین ملاقات مردمی نیز با تنی چند از شهروندان عزیز شاهرودی داشتم. جلسه ای نیز با فولاد و نهایتاً در یادواره شهدای دهملا حضور یافتم.

شنبه ٦ آذر ١٣٨٩
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 


تمامي حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت دكتر كاظم جلالي می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع  بلامانع است.

شماره سامانه پیام کوتاه : 3000880099