صفحه اصلی > دست نوشته ها 
اخبار > سوالم از وزیر نیرو چه شد؟


نسخه چاپي  ارسال به دوست

سوالم از وزیر نیرو چه شد؟
    در مورد این که بالاخره ماجرای نیروگاه به کجا انجامید و سرانجام سوالم از وزیر نیرو چه شد دوستان سوالاتی را می پرسند که یک جا در این دست نوشته پاسخ می دهم.

   

در مورد این که بالاخره ماجرای نیروگاه به کجا انجامید و سرانجام سوالم از وزیر نیرو چه شد دوستان سوالاتی را می پرسند که یک جا در این دست نوشته پاسخ می دهم.

پس از سوال من از وزیر محترم نیرو و نگاشتن نامه ای به ایشان که در همین بخش دست نوشته ها درج شده است جناب آقای مهندس بهزاد معاون محترم وزیر چندین بار بزرگواری کرده و به مجلس تشریف آوردند و به من توضیح دادند که نیروگاه شاهرود پانصد مگاواتی است و بنده هم به ایشان معروض داشتم که احتمالاً گزارشاتی که به شما می رسد غلط است والا شخص مهندس بهزاد فردی امین و درستکار است.

این رایزنی ها ادامه داشت تا اینکه روز سه شنبه هفته گذشته مورخ سوم خردادماه سوال بنده در دستور کار کمیسیون انرژی قرار گرفت و مقرر شده بود که بنده ساعت پانزده و پانزده دقیقه در کمیسیون مربوطه جهت سوال از وزیر محترم حضور یابم. صبح در صحن مجلس معاون محترم پارلمانی ایشان جناب آقای مهندس حسینی نزدم آمد و گفت: «با همه توضیحاتی که دوستان و آقای مهندس بهزاد دادند شما قانع نشدید؟» گفتم: « پاسخ ها به هیچ وجه قانع کننده نبود و تغییر تابلو نیز یک نوع بی احترامی به مردم شاهرود و توهین به فهم ما بود. لذا وزیر محترم در کمیسیون که حضور یافتند مفصل این گزارشات غلط را تبیین خواهم کرد.»

ظهر هنگام روز سه شنبه که از دانشگاه امیرکبیر به سوی مجلس برمی گشتم وزیر محترم نیرو به من زنگ زدند. مقداری از طریق تلفن برای ایشان توضیح دادم. ایشان از من خواهش کردند که امروز سوال در کمیسیون مطرح نشود و فرمودند: «همین امروز شما تشریف بیاورید وزارت خانه، من همه مسئولین مربوط به این کار را در دفترم جمع می کنم و مسئله را بررسی و نتیجه گیری می کنیم.»

راستش دیگر در مقابل این خواهش ایشان نتوانستم اصرار زیادی نمایم. اما گفتم سه شنبه و چهارشنبه برنامه ام پر است و نمی توانم لذا مقرر شد این هفته جلسه را بگذارند که پس از جلسه، نتیجه را به اطلاع شما مردم عزیز خواهم رساند.

شنبه ٧ خرداد ١٣٩٠
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 


تمامي حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت دكتر كاظم جلالي می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع  بلامانع است.

شماره سامانه پیام کوتاه : 3000880099